Krzewińska Beata kandydat

- Reklama -

- Reklama -

Olga Król nie została miss Polski

Dziś na żywo na antenie Polsatu odbywa się finał Miss Polski 2020. Dla mieszkańców naszego powiatu był to historyczny moment. Po raz pierwszy zobaczyć mogliśmy reprezentantkę naszego powiatu.

- Reklama -

Nasza reprezentantka to 18-letnia Olga Król. Pochodzi ona z Turobina i jest tegoroczną maturzystką. Niestety, nie udało jej się zakwalifikować do ścisłej dziesiątki. O jej wyborze decydowało kobiece jury, w skład którego wchodziła m.in. Anna Wyszkoni, Ewa Wachowicz, Joanna Liszowska, Magdalena Kasiborska, miss Polski 2019.

– Życzę wam, abyście królowały we własnych domach, we własnym życiu – mówiła do przegranych, Ewa Wachowicz, jedna z jurorek.

urząd MArszałkowski projekt

Główną nagrodą w konkursie jest tytuł miss Polski. Od 2015 roku zwyciężczyni reprezentuje Polskę w konkursie Miss Universe, Miss International i Miss Supranational. Dodatkowo wicemiss oraz finalistki biorą udział w innych międzynarodowych konkursach.

Trzymamy kciuki za Olgę w jej dalszym spełnianiu marzeń.

O drodze Olgi do Finału Miss Polski pisaliśmy tutaj: Czy Olga z Turobina zostanie Miss Polski?Olga wśród najpiękniejszych oraz Miss Polski z naszego powiatu.  

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Michał mówi

    Adam a ty to taki miastowy,tylko słoma z butów wystaje.

  2. Adam mówi

    Pani Olga Król nie była jedyną reprezentantką naszego powiatu. w 1997r tytuł I Wicemiss, Miss Elegancji i Miss Publiczności zdobyła Agnieszka Osińska z Frampola

  3. adam mówi

    ze wsi jesteś na wieś wrócisz…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.