- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Czy Olga z Turobina zostanie miss Polski 2020? (film)

Piękna, zdolna i do tego pewna siebie – tak w kilku słowach określić można 18-letnią Olgę Król, mieszkankę Turobina, która reprezentuje nasz region w konkursie Miss Polski 2020.

foto; Anna Tomasik Bryła, make-up; Adrianna Miazga, aranżacja; Diana Gromadzka, włosy: Magdalena Blacha

Kilka słów o sobie 

– Nazywam się Olga, mam 18 lat i jestem tegoroczną maturzystką. Mieszkam w województwie lubelskim w gminie Turobin (tu uczęszczam do liceum ). Jestem otwartą osobą, lubię nawiązywać nowe znajomości, pomagać innym, rozsiewać wokół siebie pozytywną energię. Staram się być codziennie lepszą wersją siebie.

Czym kieruję się w życiu?

Myślę, że jedną z najważniejszych wartości jest szacunek do drugiego człowieka – “Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”. Kolejnym moim motto jest: “Spełniaj marzenia! Czas i tak upłynie!” W przyszłości chciałabym rozpocząć studia dziennikarskie i zostać prezenterem telewizyjnym. Dotychczas brałam udział w pokazie Dawida Wolińskiego, evencie Violi Piekut, byłam na kontrakcie w Mediolanie, zostałam nominowana do srebrnego biletu w Top Model oraz uczestniczyłam w supersesjach zdjęciowych. Jestem ogromnie wdzięczna za to, co mnie spotkało. W wolnym czasie uwielbiam ćwiczyć, czytać książki, oglądać filmy i spotykać się ze znajomymi. 

foto; Anna Tomasik Bryła, make-up; Adrianna Miazga, aranżacja; Diana Gromadzka, włosy: Magdalena Blacha

- Reklama -

Skąd pomysł na udział w konkursie?

– Lubię stawiać sobie nowe cele i wyzwania. W zasadzie już od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad uczestnictwem w konkursie piękności, w czym utwierdzili mnie moi bliscy. Będąc teraz na tym miejscu, jestem bardzo podekscytowana, szczęśliwa i wdzięczna, że mogę tu być. Doszłam w końcu do półfinału, teraz walczę o miejsce w finale – mówi Olga Król.

12 finalistek wybierze jury. 12 kolejnych wybierają widzowie poprzez głosowanie, dlatego zachęcamy czytelników NOWej Gazety Biłgorajskiej do zagłosowania na naszą reprezentantkę z Turobina Olgę Król z nr 29.

Będę niezmiernie wdzięczna za każdy oddany na mnie głos. Głosowanie potrwa do 31 grudnia do godz. 1.00 – mówi finalistka. Link do strony: https://bit.ly/2KnZeOa

Zadowolenia z tego faktu nie kryje wójt gminy Turobin.

– Bardzo się cieszę, że to akurat mieszkanka naszej gminy znalazła się w ogólnopolskim konkursie Miss Polski. Jestem mile zaskoczony i przekonany, że Olga odniesie sukces w tym konkursie – mówi Andrzej Kozina, wójt Gminy Turobin.

Galeria 17 zdjęć poniżej: 

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.