kolportaż baner główny

Grom Różaniec zatrzymany. Sporo porażek naszych

Kada passa ma kiedyś swój koniec. Po siedmiu z rzędu wygranych meczach (wszystkie na wiosnę), Grom Różaniec tym razem przegrał. Graf Chodywańce pokonał zespół Siergieja Sawczuka 2:0 (0:0). Od 44 minuty goście grali jednak w dziesiątkę po czerwonej kartce Halycha. Ale co ma powiedzieć Olimpiakos Tarnogród, który przegrał z ostatnią w tabeli i zdecydowanie najsłabszą w piłkarskiej klasie okręgowej Spartą Łabunie? Przegrali też Błękitni Obsza. Radość na początek długiego weekendu jedynie w Łukowej i w Majdanie Starym. To komplet wyników 23 kolejki.

Grom Różaniec w rudzie wiosennej szedł jak burza. W Chodywańcach burzy jednak nie było, tylko słońce zaświeciło dla gospodarzy. Niestety pomogła czerwona kartka Halucha w 44 minucie, bo do tego czasu na boisku było bez goli. W drugiej połowie po bramkach w 61 i 89 minucie spotkali, Graf sięgnął po trzy punkty i zwycięstwo 2:0.

Taki sam wynik w meczu Victorii Łukowa z Potokiem Sitno. Mimo wygranej gospodarze dalej na piątym miejscu w tabeli, bo wygrali też bezpośredni rywale.

urząd MArszałkowski projekt

W Obszy źle zaczęło się  robić już w 10 minucie po bramce Pogoni 96 Łaszczówka.Później było kolejno: 1:1, 1:2, 1:3, 2:3 i skończyło się porażką Blękitnych 2:4.

Tanew Majdan Stary podejmowała inny zespół z powiatu biłgorajskiego – Metalowiec Goraj. Co ciekawe już po 18 minutach Metalowiec sensacyjnie prowadził 2:0. Gospodarza otrząsnęli się i już do przerwy prowadzili 3:2. Wygrali też całe spotkanie 5:2 i to już ich piąte zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Kibice z Tarnogrodu nie wyobrażali sobie pewnie innego wyniku, niż trzy punkty na boisku czerwonej latarni ligi. W Łabuniach do przerwy było 3:3 (dwa gole Brazylijczyka Patrika Majeskiego), ale decydujący cios zadali gospodarza i wygrali 4:3.