- Reklama -

- Reklama -

Miss Polski z biłgorajskiego? To zależy też od Ciebie

Kilka tygodni temu pisaliśmy o Oldze Król, 18-latce z Turobina, która walczyła o przejście do finału Miss Polski 2020. I tak też się stało. Uroda naszej lokalnej reprezentantki została doceniona. Obecnie Olga wraz z innymi uczestniczkami przygotowuje się do występów w gali finałowej ogólnopolskiego konkursu piękności.

Przygotowania do gali finałowej odbywają się w miejscowości Marki k. Warszawy w hotelu Mistral. Emisja przebiegu konkursu, w której zobaczymy kandydatkę z powiatu biłgorajskiego, odbędzie się w niedzielę 17 stycznia o godzinie 20 w Polsacie. 

– Podczas przygotowań do gali finałowej jest wspaniale! Codziennie bardzo ciężko pracujemy, by wypaść jak najlepiej. Uczestniczymy w sesjach zdjęciowych, nagrywamy wizytówki, ćwiczymy układy choreograficzne, a przy tym świetnie się bawimy! – relacjonuje Olga Król. 
Najpiękniejsze dziewczyny z całego kraju walczą nie tylko o tytuł miss Polski 2020, ale również o koronę miss Internetu. W tym przypadku pod uwagę brana jest suma punktów z wysłanych SMS-ów na konkretną kandydatkę. Już dziś można wesprzeć Olgę, głosując SMS-em na jej osobę. Głosowanie w tej kategorii trwa od 11 stycznia (godz. 20) do 15 stycznia (godz. 18).
– Właśnie ruszyło głosowanie na miss Internetu, zachęcam wszystkich mieszkańców regionu, który reprezentuję, do oddania na mnie głosu. Moje nazwisko znajduje się przy numerze 15 – prosi Olga Król z Turobina. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.