- Reklama -

- Reklama -

Olga Król wśród najpiękniejszych

31 grudnia wyłoniono 24 kandydatki do konkursu Miss Polski. Jedną z nich jest pochodząca z naszego powiatu Olga Król.

- Reklama -

 

W tym roku z powodu epidemii koronawirusa jury nie miało możliwości zobaczyć kandydatek na żywo. Na pewno utrudniło to im wybór 12 finalistek. Drugą dwunastkę najpiękniejszych dziewczyn wyłoniono w plebiscycie głosami publiczności.

urząd MArszałkowski projekt

– Jestem taka szczęśliwa, że ludzie obdarzyli mnie takim zaufaniem, że to właśnie ja mogę reprezentować nasz region – mówi Olga Król, zakwalifikowana do finału. – Dziękuję wszystkim. Tym, którzy oddali na mnie swoje głosy. Tym, którzy trzymali kciuki i wciąż mnie wspierali – dodaje.

Wśród 24 kandydatek na miss Polski znalazła się pochodząca z Turobina 18-letnia Olga Król.

– 7 stycznia wyjeżdżam na zgrupowanie, uprzednio robiąc test na COVID-19, i mam nadzieję, że wyjdzie negatywny, bardzo się tym stresuję. Trzeba być dobrej myśli, nie mogę się poddać i zmarnować szansy. Podczas zgrupowania będę się udzielać znacznie mniej w mediach, skupię się na przygotowaniach. Gala finałowa będzie transmitowana w Polsacie 17 stycznia – mówi 18-latka z Turobina.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Wyłonione finalistki biorą udział w wielkim finale, w którym główną nagrodą jest tytuł miss Polski. Od 2015 roku zwyciężczyni reprezentuje Polskę w konkursie Miss Universe, Miss International i Miss Supranational. Dodatkowo wicemiss oraz finalistki biorą udział w innych międzynarodowych konkursach.

~Kuliński Michał

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.