- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Olga zakończyła przygodę w Top Model

Kolejny odcinek, kolejne emocje. Olga Król, mieszkanka gminy Turobin, została skrytykowana przez uczestników telewizyjnego show. Dziewczyna odpadła z programu.

- Reklama -

Program rozpoczął się od negatywnej oceny zachowania Olgi. O sprawie pisaliśmy tutaj: Ostry język Olgi dał o sobie znać | Nowa Gazeta Biłgorajska (gazetabilgoraj.pl)

Uczestnicy jednoznacznie skrytykowali zachowanie dziewczyny. – Olga zachowała się niedojrzale. To była próba uratowania samej siebie po nieudanej sesji – stwierdzili. Zauważyli, że nie są już jedną grupą. Jest grupa i jest „Olga”.

Mieszkanka naszego powiatu problemu nie widziała. Wręcz zdziwiła ją reakcja modeli i modelek. – O takich sprawach należy mówić. Dziwię się, że tak zareagowali – skomentowała.

Kolejnym zadaniem uczestników był udział w pokazie mody. Po zmroku na zamkniętym wiadukcie w centrum Warszawy odbyło się modowe widowisko. Jurorzy byli Olgą zachwyceni. – Idzie pięknie. Mega – mówili bijąc brawo. Następnie uczestnicy mieli za zadanie przebyć ten sam dystans na szpilkowrotkach. Olga zaliczyła upadek. – Najchętniej zapadłabym się pod ziemię – skomentowała.

- Reklama -

Następnie modele robili sesje dla fundacji. Zadaniem uczestników było również nakręcenie filmu modowego. – Zależy mi na maksa. Chcę zaskoczyć – mówiła. Ralph Kamiński, który reżyserował film, stwierdził, że ciężko było z Olgi wydobyć energię. Jurorzy, oceniając film Olgi, podkreślili, że film nie porywał.

Mieszkanka naszego powiatu, decyzją jury odpadła z programu. – Pożegnania są ciężkie. Dużo z tego wyciągnę. Pokazaliście mi inną ścieżkę tego świata. Nie tylko Turobin – mówiła na zakończenie.

Fot. FB

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.