- Reklama -

- Reklama -

– Wy mieszkańcy Tarnogrodu powinniście się wstydzić! – grzmią wolontariusze (foto,video)

-A Wy mieszkańcy Tarnogrodu powinniście się wstydzić, widząc ogłoszenia od ponad półtorej tygodnia. Nikt nie zrobił nic aby go zabezpieczyć!! - przekazują wolontariusze z Biłgorajski Azyl - Adopcje Zwierząt. Chodzi o chorego psa, który przez dwa tygodnie spał pod sklepem w Tarnogrodzie. W końcu ktoś się zlitował.

- Reklama -

Ludzie czy nikt nie ma kawałka miejsca dla tego pieska ? Bardzo prosimy. Wszystko zapewnimy!!! Pies śpi pod sklepem w Tarnogrodzie od 2 tygodni. Gdzie mamy wziąć kolejnego psa ? Bez Waszej pomocy nie mamy gdzie go wziąć!! apelowali biłgorajscy wolontariusze. Ale bez odzewu.

W końcu zlitowała się jedna z mieszkanek:

urząd MArszałkowski projekt
-Dzięki naszej wolontariuszce Kasi i Pani która pomogła wsadzić psa do samochodu pies jest już u weterynarza. Niestety ma gorączkę i podejrzenie babeszjozy. Pies obecnie jest pod opieką dr Smyk w Lipinach..Bardzo dziękujemy za szybką reakcję z Pani strony. Trzymajcie za niego kciuki !
A Wy mieszkańcy Tarnogrodu powinniście się wstydzić, widząc ogłoszenia od ponad półtorej tygodnia, nikt nie zrobił nic aby go zabezpieczyć!! – przekazuje Biłgorajski Azyl – Adopcje Zwierząt.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto: Biłgorajski Azyl – Adopcje Zwierząt

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.