- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Ostry język Olgi dał o sobie znać

Przed Olgą Król, uczestniczką telewizyjnego show TOP MODEL, kolejne wyzwania. Mieszkanka naszego powiatu, decyzją jury, przeszła do kolejnego odcinka.

Podczas kolejnego odcinka telewizyjnego show Top Model, w którym udział bierze mieszkanka naszego powiatu, emocji nie brakowało. Dostarczyła ich m.in. Olga Król.

Na uczestników czekały castingi. Podzieleni na grupy uczestnicy starali się o udział w pokazach znanych projektantów. – Jesteśmy dla siebie rywalami – mówiła Olga o konkurentach podczas castingu. Projektant zarzucił dziewczynie, że „kręci” bioderkami. Mieszkance naszego powiatu nie udało się wygrać castingu. – Coś czuję, że to moje ostatnie godziny – skomentowała.

Uczestnicy programu wzięli udział w tanecznej sesji zdjęciowej. Mieli pokazać lekkość i emocje. Pracowali z proszkami holi. Olga pozowała z Kacprem. W pewnym momencie sesji poprosiła, aby jej partnerowi podać ręcznik, ponieważ spocił się. – Pracując z nim odczuwałam dyskomfort. Wytrzyjcie mu plecy – komentowała. Dodała, że nie mogła skupić się na pozowaniu.

Dużym wyzwaniem była naga sesja. Olga bez problemu pozowała bez ubrań.

Podczas oceny jury emocje sięgnęły zenitu. „Cięty język” Olgi dał o sobie znać. – Wyszłaś jak petarda. Masz zadatki na modelkę – mówiła o Oldze Joanna Koroniewska. Dziewczynie jednak zarzucono, że na sesji, w której pozowała z Kacprem, zachowała się nieprofesjonalnie. Krytykowała partnera. Olga stwierdziła, że pracowało jej się źle, bo Kacprowi śmierdziało z buzi i „ma defekty”.

Uczestnicy byli oburzeni zachowaniem i słowami dziewczyny. – Zlinczujecie mnie – mówiła.

- Reklama -

Olga była w trójce zagrożonych odpadnięciem z programu. Dziewczyna przeszła do kolejnego etapu programu. Już za tydzień zobaczymy, czym jeszcze zaskoczy nas Olga Król z Turobina.

O poczynaniach Olgi w show Top Model pisaliśmy tutaj:

Olga podbija serca jurorów | Nowa Gazeta Biłgorajska (gazetabilgoraj.pl)

Olga przeszła metamorfozę | Nowa Gazeta Biłgorajska (gazetabilgoraj.pl)

Olga Król w finałowej czternastce TOP MODEL (film) | Nowa Gazeta Biłgorajska (gazetabilgoraj.pl)

Fot. Media społecznościowe/Fb Top Model

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.