- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Olga Król w finałowej czternastce TOP MODEL (film)

W 10. edycji popularnego programu Top Model emitowanego na antenie TVN udział bierze pochodząca z powiatu biłgorajskiego Olga Król.

Olgę zobaczyć można było już w zapowiedziach dzisiejszego odcinka. Młoda, zdolna i piękna Olga oznajmiła jurorom, że miała problem z zapięciem biustonosza. Jurorzy: Michał Piróg. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński stwierdzili, że nasza krajanka jest niesamowitą gadułą. Do tego piękną. Swoją charyzmą i urodą jednoznacznie podbiła ich serca.

Zgrabna bardzo. Ale proporcje – mówili jurorzy. – Takie proporcje, chce zobaczyć co z tego będzie – mówił Marcin. – Nie zmieniaj się. Bądź szalona – mówili. Na zakończenie Dawid uściskał Olgę, która krzyczała “dostałam się”.

Jurorzy byli na “tak”. Olga pozostała w programie. Pozytywnie przeszła BootCump i znalazła się w finałowej czternastce.

Od zawsze powtarzam, że marzenia trzeba spełniać! Pamiętam, że od dzieciństwa marzyłam o tym, aby wziąć udział w programie; bacznie śledziłam losy uczestników poprzednich edycji kibicując im mocno. A dzisiaj przyszedł czas na mnie. KOCHANI UDAŁO SIĘ! Przeszłam dalej! Nie potrafię opisać słowami tego, co czuję, ale jestem taka szczęśliwa i wdzięczna – napisała Olga na swoim profilu na Facebooku.

 Gratulujemy i trzymamy kciuki!  Na temat sukcesów Olgi Król pisaliśmy już wcześniej w artykułach

 https://gazetabilgoraj.pl/olga-krol-wsrod-najpiekniejszych/oraz  Czy Olga z Turobina zostanie miss Polski 2020?

 

Brak opisu.

Fot. Media społecznościowe

- Reklama -

Czy Olga z Turobina zostanie miss Polski 2020? (film)

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.