- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Olga przeszła metamorfozę

Za nami kolejny odcinek Top Model z udziałem mieszkanki Turobina Olgi Król. Mieszkanka naszego powiatu poradziła sobie doskonale z postawionymi przed nią zadaniami i przeszła do kolejnego odcinka. Dziewczyna przeszła również metamorfozę.

- Reklama -

Program rozpoczął się od przeprowadzenia metamorfoz. Oldze styliści znacznie skrócili włosy. Początkowo 19-latka nie przejęła się tym. Wręcz pocieszała inne panikujące dziewczyny. – Nie płacz, włosy odrosną – mówiła. Dodała, że wiedziała, po co idzie do programu i była świadoma drastycznych „cięć”.

Włosy Olgi zostały drastycznie skrócone. Stwierdziła, że „wygląda jak chłopak”. Dodała, że fryzura dodaje jej lat. Pojawiły się również łzy. – Mówiłam, że nie będzie histerii – skomentowała. Modele i modelki przekonywali, że wygląda kobieco i pięknie.

Pierwszym zadaniem była sesja okładkowa do magazynu Glamour. Następnie uczestnicy ćwiczyli technikę chodzenia na wybiegu. Był również pokaz Roberta Kupisza. – Kocham styl Roberta, ale miałam wrażenie, że projektant nie był ze mnie zadowolony – mówiła Olga po pokazie. Na uczestników czekała również sesja panelowa w ruchomym kole. Jej zdjęcie przypadło do gustu jurorom. – To zdjęcie pachnie luksusem, pięknymi perfumami – mówił jeden z członków jury.

Olga Król awansowała do kolejnego odcinka.

- Reklama -

O poczynaniach Olgi w programie pisaliśmy tutaj: Olga Król w finałowej czternastce TOP MODEL (film) | Nowa Gazeta Biłgorajska (gazetabilgoraj.pl)

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

[Total_Soft_Poll id=”2″]

[poll id=”36″]

- Reklama -

1 komentarz
  1. rysio mówi

    Oj nie!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.