- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Olga podbija serca jurorów

Przed Olgą Król, uczestniczką telewizyjnego show TOP MODEL kolejne wyzwania. Mieszkanka naszego powiatu zasłużyła na awans do kolejnego odcinka.

W dzisiejszym odcinku Top Model jurorzy postawili przed uczestnikami trudne zadanie. Musieli pozować z egzotycznymi robakami. Olgi towarzyszem do zdjęcia był ślimak. – Musisz się zastanowić czy to zawód dla ciebie – usłyszała od ekipy. Modelka przyznała, że „zepsuła” sprawę.

Następnie uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy. Każda z nich pozowała do zdjęć, które miały mieść konkretne przesłanie: body positive, hejt, zmiany klimatyczne. Mentorami w zadaniu byli Ewa Farna, Wersow – Weronika Sowa, Jagna Niedzielska. Olga trafiła do grupy, która swoimi zdjęciami miała nawiązać do hejtu. Pracowała z Weroniką Sową.   Ucieszyłam się, że trafiłam do tej grup i że to Weronika będzie moim mentorem – mówiła Olga. Na jednym ze zdjęć uczestnicy na swoim ciele wypisali obraźliwe napisy. Na jej ciele widniał „Gruba”, „Wstyd”, „Brak ambicji”. Poświęcenie opłacało się. Grupa Olgi wygrała konkurencję. Została wybrana na sesję zdjęciową do magazynu Glamour.

Dodatkowo uczestnicy musieli nagrać romantyczny film modowy. W kolejnym zadaniu pary uczestników nagrały romantyczny film modowy. Miały być emocje i uczucia. Olga pracowała z kobietą – Olą. – Nie było to najłatwiejsze zadanie. Nie zdawałam sobie sprawy, że w modelingu potrzebne jest obcowanie z kamerą – stwierdziła. Podczas nagrywania filmu modelka całowała się z dziewczyną. Jurorzy film ocenili dobrze.

Działania Olgi zostały pozytywnie ocenione. Biłgorajankę będzie można zobaczyć w kolejnych odcinkach.

- Reklama -

O poczynaniach Olgi w telewizyjnym show pisaliśmy tutaj:

Olga przeszła metamorfozę | Nowa Gazeta Biłgorajska (gazetabilgoraj.pl)

Olga Król w finałowej czternastce TOP MODEL (film) | Nowa Gazeta Biłgorajska (gazetabilgoraj.pl)

Fot. media społecznościowe

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.