- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Od rana zachęcają do głosowania na Andrzeja Dudę

Ostatni tydzień kampanii prezydenckiej jest najbardziej pracowitym okresem dla sztabów wyborczych kandydatów na urząd prezydenta RP. Dziś od rana na biłgorajskim oraz turobińskim targowisku spotkać można było samego wiceministra sprawiedliwości Marcina Romanowskiego, który wraz najbliższymi współpracownikami rozdawał ulotki oraz przekonywał mieszkańców Biłgoraja do pójścia do urn wyborczych w najbliższą niedzielę oraz dokonania właściwego wyboru.

– To jest prezydent ludzkich spraw. On jest gwarantem, że takie wartości jak rodzina, tradycja, dziedzictwo polskie będą nadal rozwijane. On chroni osoby, które ochrony potrzebują, stoi po stronie osób słabszych, jest promotorem projektu 500+, zabiega o inwestycje w regionach, które przez naszych poprzedników były zaniedbywane, jak np. Lubelszczyzna. Odwiedził wszystkie powiaty, słucha ludzi i ich oczekiwania wprowadza w życie. Głosując na niego, wybieramy Polskę rozwijającą się solidarnie, silną Polskę – mówi Marcin Romanowski, wiceminister sprawiedliwości.

- Reklama -

– Prezydent Andrzej Duda jest gwarantem rozwoju Polski i gmin takich jak Turobin. Potrzebna jest wielka mobilizacja, aby w niedzielę 12 lipca 2020 zwyciężyła właśnie Polska, aby zwyciężył prezydent, któremu na sercu leży przyszłość pokoleń. Nie wyobrażam sobie gminy Turobin bez programów, których inicjatorem jest pan prezydent Duda mówi Andrzej Kozina, wójt gminy Turobin.  Programy infrastrukturalne, w ramach których budujemy drogi, oraz społeczne te dla seniorów i te dla najmłodszych to właśnie załoga Andrzeja Dudy – dodaje wójt Turobina. 
Intensywna praca wiceministra Romanowskiego oraz samorządowców z terenu powiatu biłgorajskiego trwa już od kilku tygodni. Pisaliśmy już o tym w artykule poniżej:

„Łączy nas Polska”. Akcja Zjednoczonej Prawicy w powiecie biłgorajskim (Film)

Red. 

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Gośka mówi

    Jestem obywatelem tego kraju. Płacę wynagrodzenie panu Romanowskiemu. Pytam się kiedy pan wiceminister pracuje? Kiedy pan wykonuje swoje obowiązki. Jak do tej pory ciągle pana widzę na wiecach, targach i uroczystościach. Czy pan jest na urlopie? Do roboty!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.