- Reklama -

Zderzenie 4 pojazdów. Pięć osób trafiło do szpitala

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w piątkową noc na odcinku drogi wojewódzkiej z Frampola do Biłgoraja. W wyniku nierozwagi młodego kierowcy BMW doszło do zderzenia czterech pojazdów. Pięć osób trafiło do szpitala.

24 września po godzinie 22 na odcinku drogi wojewódzkiej nr 835 przebiegającej przez Kolonię Sokołówka doszło do poważnego wypadku.

- Reklama -

– Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki BMW 21-letni mieszkaniec gminy Frampol, jadąc w kierunku Biłgoraja, wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania pojazdu marki BMW jadącego w tym samym kierunku. W wyniku tego manewru jadąca z przeciwnej strony 40-latka z gminy Dzwola, która kierowała samochodem marki Citroen, zjechała do przydrożnego rowu, natomiast 21-latek w trakcie powrotu na swój pas uderzył w jadący prawidłowo w stronę Biłgoraja ciągnik rolniczy, którym kierował 31-letni mieszkaniec gminy Modliborzyce – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

21-letni kierowca BMW oraz podróżujący z nim mężczyźni w wieku 18 i 24 lat zostali przetransportowani do szpitali. Obydwaj w przeciwieństwie do kierowcy odnieśli poważne obrażenia. Do szpitala trafił również kierujący ciągnikiem oraz 40-latka, która prowadziła citroena. W zdarzeniu nie ucierpieli 19-letni kierowca drugiego BMW ani jego pasażerowie, dwie kobiety w wieku 17 i 18 lat oraz 16-latek, wszyscy są mieszkańcami gminy Frampol. Jak ustalili policjanci, wszyscy kierujący byli trzeźwi.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.