- Reklama -

- Reklama -

CIS we Frampolu robi wrażenie

Frampol kończy budowę nowego Centrum Integracji Społecznej. Oficjalnie ma być otwarte w grudniu. I choć gmina nie należy do najbogatszych w regionie, to inwestycja robi wrażenie.

To będzie miejsce szeroko pojętej integracji społecznej mieszkańców Frampola i całej gminy. Znajdzie się tam miejsce dla organizacji pozarządowych, dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. A co dokładnie? Będzie m.in. Grupa Młodzieżowa  „Czemu”, do tego Klub Seniora, frampolski chór, ale też przeniesie się tu samorząd miasta Frampola. W budynku będą pokoje tematyczne dla dzieci, sale taneczne i do ćwiczeń. A na zewnątrz plac zabaw, parkingi i oczywiście zieleń – mówi burmistrz Frampola Józef Rudy.

- Reklama -

Budowa Centrum Integracji Społecznej we Frampolu kosztowała ponad 5 milionów złotych, 85% tej kwoty to środki unijne. Warto dodać, że wcześniej w starym budynku, który tu był, mieściła się… porodówka. Teraz mają się tu rodzić pomysły na nowy, lepszy Frampol. Roboty budowlane powoli się kończą, a oficjalne otwarcie jest planowane na grudzień.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Andrzej mówi

    Cieszę się, że taki obiekt powstał we Frampolu i że ludzie starsi będą mieli gdzie będą mogli przebywać i spotykać się ze sobą. W tej porodówce rodzili się nasi synowie. Niech obiekt służy społeczności Frampola i gminy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.