- Reklama -

- Reklama -

Skuterem uderzył w audi

14-letni kierowca skutera z obrażeniami ciała trafił do szpitala po tym, jak zderzył się z audi, którego kierowca skręcał na posesję. Uderzenie było tak silne, że młody kierowca jednośladu „przeleciał” nad samochodem i wpadł do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie 28 grudnia po godzinie 17 w Karolówce (gmina Frampol).

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 28 grudnia po godzinie 17 w Karolówce (gmina Frampol). Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 14-letni kierowca skutera marki Yamaha najechał na skręcający w lewo na posesję samochód marki Audi, którym kierował 20-latek. Obaj mężczyźni są mieszkańcami gminy Frampol (powiat biłgorajski), byli trzeźwi. 14-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Uderzenie było tak silne, że młody kierowca jednośladu „przeleciał” nad samochodem i wpadł do przydrożnego rowu. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali czynności procesowe. Zebrany materiał dowodowy pozwoli na ustalenie szczegółowego przebiegu zdarzenia.

- Reklama -

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

lubelska policja

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Ta mówi

    I tak się kończy dawanie gówniarzom kierować. Nie dość że powodują wypadki to później ci starsi mają problemy. Zainteresujcie się w końcu swoimi dziećmi….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.