- Reklama -

- Reklama -

Pływacki weekend

Dwie imprezy pływackie zaliczyli zawodnicy biłgorajskiej Sparty w miniony weekend. Sobota to rywalizacja w Lidze Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików w Zamościu, natomiast w niedzielę spartanie udali się na V Otwarte Mistrzostwa Staszowa.

Jeden i drugi dzień obfitował w szereg wartościowych wyników i lokat. W Zamościu brylowali zawodnicy 10-letni, którzy w swojej kategorii wiekowej byli bezkonkurencyjni. Indywidualnie na podium stawali: Marcel Jonczak, Michał Giruć, Kornel Kulanin, Mateusz Grasza, Oskar Wasilewski, Martyna Łyczak oraz Miłosz Jagosiak. W klasyfikacji II rundy nasz klub uległ zaledwie 3 punktami Olimpijczykowi 23 Lublin. Do końca roku pozostały jeszcze dwie rundy, będzie okazja nadrobić straty.
Niedzielne zawody w Staszowie to już czwarte w tym roku szkolnym dla najstarszych spartan. Wszystkie dotychczasowe odbywały się na 50-metrowej pływalni, tym razem rywalizacja toczyła się na o połowę krótszym basenie. Seryjnie padały rekordy życiowe. Dobre czasy przełożyły się na miejsca na podium nawet w rywalizacji ze starszymi rocznikami. Klubowo Sparta zajęła drugie miejsce. Indywidualnie na wyróżnienie zasługują: Kinga Cich, Julia Duńko, Paweł Bury i Natan Kobak.

- Reklama -

Adam Osuch 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.