- Reklama -

- Reklama -

Był pijany i uciekł z miejsca zdarzenia

W piątkowy wieczór na trasie Tarnogród – Różaniec doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. Jak się później okazało, kierowca ciągnika był pijany.

 

25 września o godz. 19.30 na drodze wojewódzkiej nr 863 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Toyota z ciągnikiem rolniczym marki Zetor.

– Funkcjonariusze policji pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący samochodem marki Toyota chciał wyprzedzić ciągnik marki Zetor, który był nieoświetlony. Podczas wykonywania tego manewru został oślepiony przez pojazd jadący z przeciwnej strony – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Sprawca kolizji 49-letni mieszkaniec gminy Tarnogród oddalił się z miejsca zdarzenia, jednak w niedługim czasie został odnaleziony przez funkcjonariuszy policji. Jak się okazało, traktorzysta miał w organizmie prawie promil alkoholu.

Już niedługo historia ta zakończy się w sądzie, gdzie sprawcę kolizji może czekać kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.