AGD

- Reklama -

- Reklama -

Pijany ojciec uciekał z dzieckiem

W czwartkowy wieczór kierowca samochodu marki Opel Vectra nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Mijając radiowóz, przyspieszył i ruszył w kierunku obwodnicy. Po zatrzymaniu okazało się, że 28-letni mieszkaniec Biłgoraja miał w organizmie ponad promil alkoholu. Pijany mężczyzna przewoził swojego 3-letniego syna.

- Reklama -

14 maja podczas jednego z patroli ruchu drogowego z komendy w Biłgoraju, który pełnił służbę na trasie Biłgoraj – Tarnawa przed godz. 18, policjanci dokonali pomiaru prędkości jadącego w kierunku Janowa Lubelskiego opla vectry. Samochód poruszał się z nadmierną prędkością. Przy dopuszczalnej jeździe 50 km/h jechał z prędkością 80 km/h. Jak się później okazało, za kierownicą siedział 28-letni mieszkaniec Biłgoraja. 

– Policjanci dali kierowcy znak do zatrzymania. Ten zwolnił, po czym, omijając radiowóz, przyspieszył i ruszył do ucieczki. Vectra jechała w kierunku obwodnicy Frampola do krajowej drogi nr 74, a następnie skierowała się w stronę trasy W835. Tam kierowca ponownie ruszył w kierunku Frampola, a gdy skręcił w drogę gruntową, został zatrzymany przez policjantów –  relacjonuje Komenda Wojewódzka Policji.

Podczas zatrzymania, policjanci usłyszeli płacz dziecka dobiegający z samochodu. Jak się okazało, mężczyzna przewoził swojego 3-letniego syna. Dziecko zostało oddane pod opiekę matce, pojazd odholowany, a kierowca zatrzymany. Mieszkaniec Biłgoraja został przebadany na zawartość alkoholu. Miał w organizmie prawie 1,2 promila.

- Reklama -

Red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.