- Reklama -

Miody Kozackie nie zwalniają tempa

Dwóch reprezentantów naszego regionu Artur Kozak i Tadeusz Kozak z drużyny Biłgorajskiego Stowarzyszenia Kolarzy Miód Kozacki wystartowało w Amatorskich Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym, rozgrywanych w piątek 21 sierpnia.  Zawody odbyły się w województwie świętokrzyskim w miejscowości Kazimierza Wielka.  

– Trasa była zdecydowanie selektywna i trudna technicznie z wieloma fragmentami wąskich dróg o słabej nawierzchni. Miałem komfortową sytuację i teoretycznie pewne drugie miejsce,  ale niestety, jadąc w ucieczce z tak doświadczonym i mocnym zawodnikiem jak Michał Ładosz (reprezentant Polski na dwóch olimpiadach), ciągłe nadrabianie strat spowodowało, że dopadł mnie kryzys, doszła mnie pogoń i zająłem bolesne 4. miejsce – opisuje przebieg rywalizacji Artur Kozak z Biłgorajskiego Stowarzyszenia Kolarzy Miód Kozacki.
Artur Kozak zajął 4, miejsce w kategorii wiekowej 30-40 lat, dystans wynosił 74 km średnia 39,90 km/h. Tadeusz Kozak, startujący w kategorii wiekowej powyżej 60 lat, zajął 6. miejsce na dystansie 44 km.

- Reklama -

Red. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.