kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Łada Biłgoraj ma naprawdę blisko

Łada 1945 Biłgoraj ma naprawdę blisko. I na najbliższy mecz ligowy i do trzeciego miejsce w tabeli IV ligi piłkarskiej. W niedzielę biało-niebieskich czeka niezwykle prestiżowe spotkanie w Janowie Lubelskim. Trzecia aktualnie Stal Kraśnik ma już tylko o jeden punkt więcej od Łady. Kibice klubu z Biłgoraja organizują wspólny wyjazd.

- Reklama -

Trenerem Janowianki jest ikona Łady Biłgoraj i najskuteczniejszy piłkarz w historii klubu – Ireneusz Zarczuk. Do tego w składzie drużyny z Janowa aż roi się od piłkarzy związanych z Ładą. To: Janusz Birut, Grzegorz Mulawa, czy Jurij Perin, którzy w przeszłości grali w Biłgoraju.

Dla odmiany zawodnicy Łady: Dariusz Kuliński czy Maciej Chmura grali kiedyś w klubie z Janowa Lubelskiego.

urząd MArszałkowski projekt

Do tego oba miasta dzieli przysłowiowy rzut kamieniem. Czy może być ciekawiej? Biorąc pod uwagę, że oba zespoły ze beniaminkami IV ligi i rozdają w niej karty? (Janowianka aktualnie druga, Łada jest czwarta):

-W niedzielę udamy się na kolejny wyjazd. Kierunek bliski i dobrze nam znany – Janów Lubelski. Każdy ogarnia wolny termin i wyrusza z nami na ten ciekawy pod względem piłkarskim pojedynek. Zapowiada się dobra pogoda, drużyna pokazuje charakter, więc bez wyłamów KAŻDY rusza na wyjazd! Informacje o zbiórce ukażą się niebawem – zapowiadają kibice Łady 1945 Biłgoraj.

Mecz Janowianki z Ładą jest w najbliższą niedzielę (12.05) o godzinie 15:00.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.