Łada Biłgoraj z Pucharem Polski! Patryk Dorosz show (foto)

Łada 1945 Biłgoraj najlepszym zespołem na całej Zamojszczyźnie! W finale piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu zamojskim rozegranym w Werbkowicach, miejscowy Kryształ przegrał z Ładą 2:4, choć gospodarze objęli prowadzenie już w 5 minucie i prowadzili do przerwy 2:1. A cztery bramki dla naszego zespołu zdobył Patryk Dorosz! Wkrótce więcej informacji i rozmowa z trenerem Łady, Pawłem Babiarzem.

Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj 2:4 (2:1)

Bramki: Rybka (5), Zieliński (34) – Dorosz (27, 51, 82, 90).

urząd MArszałkowski projekt

Kryształ: Rojek – Niewiński, M. Zieliński, B. Zieliński, Staruskevich (82 Janicki), J. Jarosz (82 Kucybała), Buczek, Michalak, Wojciechowski, Rybka, Welman.

Łada: Kamiński – Błajda, Kołodziej, Szczepaniak (58 Wojtyło), Pawluk, Wojtowicz (53 Mucha), Skiba (73 Malec), Goncharevich, Yanczuk, Paćkowski (90 Lekan), Dorosz (90 Dziuba).

Żółte kartki: Rybka, Welman – Pawlak, Wójtowicz, Kuliński