Chcą zmieniać gminy Frampol, Goraj, Turobin

1. Patryk KowalskiMam 27 lat. Ukończyłem Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku rolnictwo. Moim głównym celem jest przywrócenie rolnikowi godnego życia.Od 7 lat prowadzę prężnie rozwijające się gospodarstwo rolne. Od niespełna 2 lat jestem managerem w spółce handlowej. Przez 4 lata byłem radnym Rady Gminy Goraj. Podczas tej kadencji starałem się pozyskiwać środki na drogi lokalne, książki do biblioteki, sprzęt dla jednostek OSP.

2. Maria Małyszekswoje życie zawodowe związałam ze szkolnictwem. Temat ten jest dla mnie niezwykle ważny. Chciałabym, aby uczniowie mogli kształcić się w dobrych warunkach. Zależy mi również na rozwoju bazy sportowej na terenie powiatu. Chciałbym, aby biłgorajski basen nie przynosił jego zarządcom wstydu, a był powodem do dumy. Równie ważna jest budowa dróg powiatowych. Będą zabiegała o pozyskanie środków unijnych na strategiczne dla powiatu inwestycje.

3. Stanisław RekielNiezwykle ważne są dla mnie inwestycja w naszym regionie związane z tworzeniem miejsc pracy. Zależy mi na łatwiejszym dostępie do państwem służy zdrowia w powiecie. Będę wspierał lokalne kluby sportowe oraz inicjatywy społeczne. Pomogłem zdobyć ponad 60 tys. zł. w tym roku dla OSP w gminie Turobin. Za tę kwotę zakupiony został sprzęt ratujący życie. Sciągnę dofinansowania dla klubów sportowych na terenie gmin Turobin, Frampol i Goraj

4. Helena Łacek, Mam 60 lat. Będąc w Radzie Powiatu będę starała się pozyskiwać fundusze na rozwój przedszkoli, kultury. Fundusze na remont dróg powiatowych Girów-Hosznia Ordynacka. Budowa chodników przy drodze w Kondratach. Fundusze dla kół gospodyń na terenie gminy Goraj oraz na stowarzyszenia działające na terenie gmin Frampol, Goraj, Turobin

5. Ewelina Koziej – Pracowita, odpowiedzialna, komunikatywna. Czas na to, aby działać i zmienić nasz powiat na lepsze. Będę zabiegała o pozyskanie środków unijnych na strategiczne dla powiatu inwestycje. Będę wspierała lokalne kluby sportowe oraz inicjatywy społeczne. Sprawiedliwa Polska!!!

6. Leszek KrukUważam, że szczególną bolączką powiatu jest stan naszych dróg. Uważam, że poprawą ich nawierzchni jeszcze niezwykle ważna. Jako radny, chciałbym zabiegać o budowę drogi łącząca Jędrzejówkę z Chłopkowem. Uważam, że ta część powiatu – gmina Frampol, Goraj i Turobin, jest wyjątkowo zaniedbana jeśli chodzi o budowę dróg powiatowych. Również niezwykle ważnym problemem jest poprawa jakości w szpitalu powiatowym. Chciałbym, aby mieszkańcy powiatu otrzymywali tam godną i należytą opiekę medyczną.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.