- Reklama -

Chcą zmieniać gminy Łukowa, Obsza, Tarnogród

1. Mieczysław Dzikoń – współpracownik poseł Agaty Borowiec. Całą swoją dietę, przez pięć lat, będę przekazywał na cele społeczne. Zechce wspierać wszystkie stowarzyszenia i organizacje m.in. KS Viktoria Łukowa, jednostki OSP, Koła Gospody Wiejskich, szkoły i inne organizacje. Mi na pieniądzach nie zależy, chce służyć pomocą w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na terenie gminy Łukowa, Obsza i Tarnogród. Radni powinni działać społecznie, a nie dla pieniędzy, ponieważ wówczas widać największe efekty tej pracy. Jeżeli nasz Komitet wygra te wybory, i ja będę radnym, zrobimy takie inwestycje jakich Łukowa, Obsza i Tarnogród nie wdzieli – w Łukowej powstanie zakład produkujący papierosy. M.in z mojej inicjatywy powstałą droga relacji Szostaki-Aleksandrów, gdzie inni nie nawet nie marzyli że może być w tym miejscu asfalt. 

2. Katarzyna Lis – 40 lat, mężatka, 2 synów. Wykształcenie wyższe pedagogiczne, prowadzę certyfikowane ekologiczne gospodarstwo rolne o powierzchni 10 ha. Jako radna powiatu będę zabiegać o poprawę sytuacji w lokalnym rolnictwie. Będę również zabiegać o budowę obiektów sportowych przy szkołach na terenie mojego okręgu.

- Reklama -

3. Wioletta Książek – działaczka Solidarności RI. W powiecie będzie zajmowała się sprawami rolnictwa, przetwórni rolno-spożywczej, skutecznie pomagała przy współpracy firm z gminy Tarnogród produkujących soki w znalezieniu odbiorców soków. Dzięki jej zaangażowaniu sprzedawane są na stacjach Orlen.

4. Katarzyna Wenek – 36 lat, mężatka, dwóch synów i córka. Wykształcenie wyższe, absolwentka UMCS rachunkowość i finanse, wydział ekonomii. Prowadzę biuro rachunkowe od 2011 roku. –Jako radna powiatu będę walczyć o dofinansowania dla nowopowstałych firm oraz rozwój tych działających. Zabiegała będę również o sprawy oświatowe z gmin Łukowa, Obsza, Tarnogród

5. Mariusz Paluch – człowiek dusza, wieloletni przedsiębiorca, zawsze będzie służył pomocą słabszym, skutecznie będzie dopominał się o inwestycja dla gminy Obsza, Łukowa, Tarnogród. Bliskie jego sercu są sprawy rolnictwa. Zależy mu na większym wsparciu rolników, poprzez środki rządowe i europejskie.

- Reklama -

6 Komentarze
 1. on mówi

  poniektorzy kandydaci takie glupoty opowiadają ze szok

 2. Tadeusz mówi

  Popieram, tylko obietnice trochę przesadzone, lepiej żeby zamiast tej fabryki Papierosów powstała np. piekarnia czy jakieś inne miejsce które przyda się społeczności.

 3. Adam mówi

  W gminie Łukowa ludzie mówią że będą głosować na PiS, podobnie w Obszy, nie wiem jak w Tarnogrodzie bo nie mam tam znajomych.

 4. Kamil mówi

  Jak fabryka papierosów to jeszcze browar niech otworzą

 5. Stanisław mówi

  W jakim celu coś takiego jak zakład produkujący papierosy jest potrzebne na terenie gminy, jakby nie było ważniejszych rzeczy do zrobienia.

 6. Wyborca mówi

  Dzikoń do powiatu? Z tego co mi wiadomo to droga relacji Szostaki-Aleksandrów powstała z inicjatywy Starostwa Powiatowego, poseł Agaty Borowiec i Nadleśnictwa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.