Lokuj w przyszłość

- Reklama -

Zebrania sołeckie w gminie Potok Górny

Od 4 lutego ruszają zebrania wiejskie w gminie Potok Górny. Mieszkańcy spotykają się, by wybierać sołtysów i rady sołeckie.

W gminie Potok Górny ustalono już harmonogram zebrań wiejskich. W poniedziałek 4 lutego mieszkańcy spotykają się w sołectwach Lipiny Dolne i Lipiny Dolne – Borowina. Pierwsze zebranie zaplanowano na godzinę 10.00, a kolejne na godzinę 12.00. Zebrania odbędą się w remizach OSP.

We wtorek, 5 lutego, na zebraniach spotkają się mieszkańcy Dąbrówki i Zagródek. Zebrania ustalono na godzinę 10.00 i 12.00. Następnego dnia odbędą się zebrania w Nakliku i Szyszkowie. Podobnie jak w poprzednim przypadku, w pierwszej z wsi mieszkańcy zbiorą się w remizie OSP o 10.00, a w kolejnej o 12.00.

- Reklama -

Na czwartek, 7 lutego, ustalono termin zebrań wiejskich w Potoku Górnym. Mieszkańcy I części spotkają się o godzinie 10.00 w remizie OSP, a II części – o 12.00 w Wiejskim Domu Kultury.

W kolejnym tygodniu zaplanowano spotkania w pozostałych miejscowościach gminy Potok Górny. W poniedziałek (11 lutego) odbędą się zebrania mieszkańców Jasiennika Starego (godz. 10.00) i Kolonii Malennik (godz. 12.00).

Natomiast we wtorek, 12 lutego, odbędą się zebrania wiejskie w remizie OSP w Jedlinkach i Lipinach Górnych – Lewkach. Godziny spotkań, to odpowiednio 10.00 i 12.00.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.