- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Stanisław Dyjak może fetować. Potok Górny już wybrał

Stanisław Dyjak nadal będzie kierował gminą Potok Górny. Obecny wójt w pierwszej turze wyborów samorządowych zebrał ponad 59% głosów i decyzją mieszkańców zostaje w swoim gabinecie na kolejnych 5 lat. Oto wyniki głosowania.

- Reklama -

urząd MArszałkowski projekt

- Reklama -

32 Komentarze
 1. Emigrant mówi

  W Rozancu czeka na niego praca na stanowisku kolysacza bykom jaj.

 2. Czytelniczka Nowej mówi

  Do gmina mówi

  Skąd wiesz jak było z wójtem i jego wcześniejszą praca? Był zawsze bardzo lubianym nauczycielem w szkołach w których uczył. Jakby przegrał w wyborach to wraca do Różańca ja stanowisko dyrektora szkoły- na czas kadencji jest oddelegowany. Z pracy w leśniku sam zrezygnował bo dostał ciekawsza ofertę. Mówię to jako dziecko nauczycielki, która z nim pracowała i wie na 100% jak było, a nie powiela plotki. Swojego konkurenta przyjął do szkoły średniej bo ten się do żadnej nie dostał, a teraz taka wdzięczność. Złosliwe komentarze, szkalujące opinie ulotki, próba przekupienia mieszkańców. Wójt powinien teraz się odwdzięczyć bo ma za co.

 3. Psy szczekają radna robi swoje mówi

  Ale co się dziwić tej radnej musi tym dzieciskom pomagać bo nigdzie by nie poszli do pracy

 4. Potok mówi

  Szanujmy starszych, dbajmy o nich i oby żyli jak najdłużej a co do młodych to dali popis jesienią i teraz mamy tego efekty, większe będą jeszcze po 9 czerwca, a co do tresci Twojego wpisu to widać , że wzorujesz się na tej obraźliwej i zawierającej kłamliwe tresci ulotce , która była wrzucana pod osłoną nocy do skrzynek mieszkańców i roznoszona przez jedną Panią po domach, jak wyszło wszyscy widzą, Dyjak wygrał uczciwie drugi raz z całym waszym klanem, a Wasz kandydat był tylko Waszym narzędziem i to jak się okazało zbyt słabym

 5. Tomek mówi

  Dudek startował jako bezpartyjny i zdobył 40 %głosów. Dyjak musiał lizać PiS po du-pie żeby go poparli ale i w pisie lubelskim i w naszym powiecie Dyjaka nie lubią bo to karierowicz i manipulant. Przed wyborami chciał zmienić partie na PSL tylko go wyśmiano i pogoniono. Popytajcie w biłgorajksim PSLu to się dowiecie czy pisze prawdę. Czarnek musiał go poprzeć bo do własnego partyjnego gniazda się nie robi. Dyjak wygrał tylko dzięki dziadkom bo dziadki za pisem a i dziadkami łatwo manipulować. Dudek wprowadził 6radnych od siebie i żadnych tumanów a już ptaszki głośno ciwerkaja że radna Grum z Potoka wystartowała dlatego żeby załatwić posade w gminie swojej synowej i za chwilę synowi bo Dyjak chce zwolnić informatyka za to że mu się postawił bo Dyjak chciał żeby jego kobieta zrezygnowała z kandydowania na radną.

 6. Mądrym tłumaczyć nietrzeba mówi

  Hahah śmiechu warte.Czyli w Waszej ocenie ktoś kto kłania się w pół a donosi to człowiek z klasą?

 7. Potok mówi

  Co by nie mówić to Dyjak wygrał i trzeba to uszanować czy się to komus podoba czy nie

  1. Potok mówi

   właśnie, niech się bierze do roboty a inni niech patrzą na ręce i wszyscy bedziemy zadowoleni

 8. Lipiny mówi

  Co do klasy to zapytajcie jego sąsiadów, to się rozczarujecie, człowiek z klasą mówi wszystkim dzień dobry i żyje z sąsiadami po ludzku

 9. Ryba psuje się od glowy mówi

  Komentarze są adekwatne do sytuacji.Panie Dudek jest Pan człowiekiem z klasą i to podziwiamy.Widac to nawet po wystosowanym podziękowaniu wójta :/ z kim mamy doczynienia.

 10. Potok mówi

  Jeżeli ktos myslał,że 2 miesiące chodzenia po domach, niekiedy wbrew woli mieszkańców i szkalowanie i obrażanie i nieprawda, brak doswiadczenia da zwycięstwo to się grubo pomylił i teraz jest frustracja, stąd te złosliwe komentarze

 11. Ryba psuje się od glowy mówi

  Głupim nie przetłumaczysz,mądrym tłumaczyć nie musisz . Zostali starsi ,łatwo do manipulacji .Cóż.
  Szkoda ,że Pan Dudek nie przeszedł wykształcony ,mądry człowiek.

 12. Lipiny mówi

  Panie wójcie Dyjak , Pana wygrana to najlepsza odpowiedź na te wszystkie obelgi, pokazał Pan ,że postępując czysto i po ludzku i nikogo nie obrażając też można wygrać

 13. Obiektywny Mieszkaniec mówi

  Brawo Wójt Stanisław Dyjak

 14. Mieszkańcy gminy mówi

  Ludzie dajcie sobie spokój, już po wyborach, widać,że w tych komentarzach kłamiecie i obrażacie dalej ciężko Wam się pogodzić, że Dyjak wygrał drugi raz z rzędu i zwiększył jeszcze przewagę z roku 2018, to wasze zakłamanie nic nie dało i nie da, ludzie znają Dyjaka, wybrali prawdę i wszystko to co zrobił dla gminy i jej mieszkańców przez ponad 5 lat

 15. Radna mówi

  Do sądu pracy ?a kto miałby donieść?sam na siebie nie doniesie ;D

 16. Do Gmina mówi

  60% wyborców to głównie ludzie starzy, dziadki, głosowali na Dyjaka bo Dyjak z pisu a dziadki za pisem. Gołąb zwoził spod sklepu pijanych, zwoził starych ludzi którzy nawet nie wiedzieli na kogo głosować, jak myślisz kierowca nie podpowiadał na kogo? Stabilizacja powiadasz? Jaka stabilizacja, byle baran by to samo osiągnął przy rządowych pieniądzach z programu odbudowy. Dyjak robi tu brudną politykę, pracownicy gminy w ponad 80% nie głosowali na Dyjaka bo mają barna dosyć, tak jak w Leśniku w Biłgoraju mieli go dosyć i w szkole w Różańcu. Dyjaka popierają świadomie jedynie karierowicze i złodzieje tak jak ten z Szyszkowa który nakradł publicznych pieniędzy ponad 100tys zł i jeszcze nauczycielem wf w Lipinach Dolnych jest, na zbity pysk powinien wylecieć a jeszcze siedzi na stołku prezesa stowarzyszenia Dynamika Lipiny Dolne, ciekawe jak tam kręcił faktury na wyjazdy? Nikt nie sprawdził ale ktoś się za to weźmie. O brudnej kampani piszesz? A co robił Dyjak i jego banda w poprzednich wyborach? Obraźliwe ulotki rozrzucane w nocy z auta po całej gminie, szkalowanie na pogrzebie, roznoszenie przez jednego barana z Potoka do skrzynek nie prawdziwych informacji z byłym wójtem Hacia. Dyjak sam zaczął brudną kampanię i nie przeprosił za to więc nie wyj tam że od jego broni sam dostał w łeb.
  Ludzie na Potoku głośno mówią kto alkoholikowi przyniósł do domu alkohol żeby poparcie na radnego zdobyć a po bardzo krótkim czasie gość zmarł! Szkoda że nikt tego analfabety za łeb nie złapał w porę. Dyjak się otacza tylko głupszymi od siebie.

 17. Gmina mówi

  60 % wyborców opowiedziało się za skuteczną, spokojną i widoczną 5- letnią pracą na rzecz gminy i jej wszystkich mieszkańców, nie pomogło wrzucanie do skrzynek mieszkańców brzydkich i obraźliwych i kłamliwych paszkwili obrażających urzędującego wójta i członków jego rodziny, nie pomogło obrażanie iradnych Rady Gminy i zamieszczanie kłamliwych informacji na fałszywym koncie wiadomosci Potok Górny, nie pomogło zastawienie w dniu wyborów i w ciszy wyborczej na cały dzień aż do przyjazdu policji baneru Stanisława Dyjaka przed lokalem wyborczym w Lipinach Dolnych samochodem , przez Jana Dudka (ojca kandydata na wójta), który na obrażliwym paszkwilu kreował się na człowieka honoru, gdzie tu honor?
  Ludzie wybrali spokój i stabilizację i dali zielone swiatło wójtowi Stanisławowi do pracy w kolejnej kadencji

 18. Anonim mówi

  najlepsze ze Dyjaka popierał sam były minister Czarnek , człowiek który dostał nagordę dzbana/idioty/ roku 2023 za swoje bzdurne wypowiedzi ale to nawet do Dyjaka pasuje bo on też głupoty gada. To będzie ciekawa kadencja bo 6 radnych jest od Dudka w radzie gminy, dużo mądrzejsi niż tamci poprzednicy od Dyjaka.

 19. Alina mówi

  Dyjak jest tak super że zastraszał zwolnieniem z pracy pracownika urzędu gminy bo jego kobieta na radną startowała, to tylko pokazuje jak chorym człowiekiem jest ten wójt i mam nadzieje ze do sądu pracy za zastraszanie to trafi!

 20. Pawel mówi

  Wybory pokazały że ponad 40% ludzi głosujących nie chce Dyjaka, wybory też pokazały że Dudek zrobił ponad 300% głosów więcej niż 5 lat temu bo z 300 w 2019 do pond 900 w 2024, a Dyjakowi spadło dużo. Gdyby nie starzy ludzie w gminie to Dyjak by to przegrał no ale w naszej gminie rolnicy głosuja z PiSem , tą samą partią która spowodowała kryzys z rolnikami do spółki z PO. Na szczęsćie to ostatnia kadencja tego typa, teraz tylko zemstę poprowadzi że ludzie aż tak na niego głosować nie chcieli.

 21. dawid mówi

  Dyjak sobie wziął za pełnomocnika swojego komitetu wyborczego złodzieja z Szyszkowa który buchnął ponad 100 tyś zł i jest nauczycielem wf w Lipinach to już swiadczy o tym jakich ludzi Dyjak sobie dobiera bo sam jest taką mściwą kanalią!

 22. Czytelniczka Nowej mówi

  e…zacznijmy od tego, że gdyby obecny wójt Nie przyjął swojego kontrkandydata 19 lat temu do szkoły, do której nawet się nie dostał ( a nie dostał się z żadnej do której składał papiery) to by z gimnazjalnym chodził. Nie rozumiem jednego..Startować nikt chłopakowi nie zabroni bo to że były nauczyciel i uczeń to nic złego, ale po co oczerniać, pisać jakieś ulotki itp.? Jazdy na swoje poglądy i zdanie. Po co pod każdym artykułem komentarze pełne nienawiści? Z tą szkołą to prawda, bo miał ludzi z Lipin w swojej klasie i w starszych rocznikach ludzie też byli, ale przecież wstyd się przyznać i najlepiej powiedzieć że nie. Każdy to wie, ale nikt się nie chce wypowiadać i kłucić. Ludzie z Lipin mówią po kątach i się śmieją, ale oczywiście inne wioski mają dużo do powiedzenia.

  1. Mieszkanka mówi

   Kubuś! Do domu!

   1. Anonim mówi

    niech lepiej napisze jak jego ojca ze szkoły w lesniku w Biłgoraju wyjebali z roboty bo gdzie nie poszedł to go za buca mają z którym sie pracować nie da. Popytajcie nauczycieli w szkole w Różańcu.

    1. Anonim mówi

     w szkole w Różańcu również bili brawo gdy Dyjak do Potoka poszedł bo nauczyciele mieli go tam powyżej uszu bo nie da się z nim współpracować bez lizania dupy. W naszej gminie tylko taki złodziejaszek z Szyszkowa który jest nauczycielem wf w Lipinach się trzyma bo nieszczęscia chodzą parami a nawet w przypadku tych pisowskich nieudaczników to chyba całą chmarą.

 23. Sanhedryn znowu wygrał :( mówi

  Teraz się dowiedzą co to Sanhedryn . zamiast wpuścić młodego wykształconego człowieka.eh!

 24. Jarosław mówi

  Brawo Stanisław!!!

 25. A mówi

  ludzie przegranego to pod osłoną nocy wrzucali ksera tekstów szkalujące obecnego wójta i jakie to mieli z nim zwady.

 26. Wieś z dykty i mchu mówi

  Anuszka wylała olej!

 27. Potok mówi mówi

  Droga mieszkanko, zapewne o przegranym mówisz. Szkoda że nigdy się swojego nosa nie widzi. Nie szukaj winnych tam gdzie ich nie ma. Pozdrawiam.

 28. Mieszkanka mówi

  Hektolitry alkoholu zdały egzamin. Matki, żony i dzieci na pewno będą wdzięczne za tak huczne obchody wyborów i to w gminie, w której problem alkoholowy i tak jest bardzo duży. Gratulacje dla wybranego i głosujących.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.