Krzewińska Beata kandydat

- Reklama -

- Reklama -

Policja z Biłgoraja odzyskała … tablice rejestracyjne

Jest sukces policjantów z Biłgoraja. Nasi stróże prawa pomogli .... odzyskać skradzione tablice rejestracyjne. Ba, ustalili nawet sprawców tego czynu. Pewnie zaraz będzie trochę różnych komentarzy, ale policjanci dostali właśnie podziękowanie za sprawnie przeprowadzoną karkołomną operację o roboczej nazwie "tablica".

- Reklama -

W niedzielny wieczór na skrzynkę mailową komendanta biłgorajskich policjantów wpłynął mail z podziękowaniami. Autorka dziękuje policjantom, którzy odzyskali skradzione tablice rejestracyjne z samochodu należącego do jej syna i ustalili sprawców czynu.

Szanowni Państwo,
jesteśmy pod wrażeniem działania pracowników KPP Biłgoraj, którzy odzyskali tablice rejestracyjne skradzione (…) z samochodu syna i złapali sprawców tej kradzieży. Cieszy nas fakt, że podeszliście Państwo poważnie do sprawy, która komuś wydawać by się mogła mało ważna. To przywraca nam wiarę w sprawność polskiej policji, bo dla nas kradzież to kradzież, nieważne, czy chodzi o 100 zł. czy o miliony. To przestępstwo i jako takie jest to czyn naganny i powinien podlegać karze. Byliśmy także rzetelnie i na bieżąco informowani o prowadzonych działaniach.
Bardzo dziękujemy za wysiłek pracowników KPP w Biłgoraju, szczególnie (…) z Zespołu Dochodzeniowo- Śledczego. Życzymy samych sukcesów w pracy i życiu osobistym wszystkim pracownikom KPP w Biłgoraju”.

urząd MArszałkowski projekt

– Serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa, które zawsze motywują do działania i pomocy w myśl dewizy „Pomagamy i Chronimy”, która każdego dnia przyświeca policjantom w całym kraju – przekazują biłgorajscy policjanci.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.