- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kolizja na skrzyżowaniu obok starostwa

Dzisiaj około godz. 11 na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Sikorskiego w Biłgoraju doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. W tym miejscu występują chwilowe utrudnienia.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe przedpołudnie 4 kwietnia na skrzyżowaniu przy budynku Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy osobowe marki Volkswagen oraz Opel.

44-letnia kobieta, mieszkanka Biłgoraja, kierująca pojazdem marki Volkswagen, w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu 38-letniej kobiecie, mieszkance gminy Aleksandrów, kierującej pojazdem marki Opel, spowodowała kolizję drogową. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem karnym – informuje sierż. sztab. Joanna Pilarska z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

- Reklama -

Na szczęście, nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy zostali przebadani przez policjantów na obecność alkoholu w organizmie. Obie kierujące były trzeźwe.

Niestety, z powodu sobotniej kolizji, o której pisaliśmy w artykule pt. Zatrzymała się na słupie sygnalizacji świetlnej (kliknij tutaj) nie działają światła przy tym skrzyżowaniu. Przypomnijmy, że jest to miejsce o szczególnie dużym natężeniu ruchu, więc należy zachować szczególną ostrożność. Przypuszczać można, że sytuacja taka może potrwać jeszcze przez kilka dni.

 

 

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Kierowca mówi

    Tu sygnalizacja daje radę ?
    Był problem z pierwszym rondem w Biłgoraju przy markecie Lidl. Udało się. Przy Starostwie
    mający prawo wpływu na decyzję nie dali się przekonać. Mijają lata a częstotliwość zdarzeń drogowych
    zwiększa się wraz z natężeniem ruchu drogowego. Bez komentarza.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.