- Reklama -

Wybrał rów zamiast zderzenia

Do zdarzenia doszło w Korczowie w gm. Biłgoraj we wtorek 5 maja w godzinach popołudniowych. Przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu.

O kolizji funkcjonariusze policji powiadomieni zostali we wtorek 5 maja około godziny 18.00. Po dojechaniu policji na miejsce okazało się, że 25-latek, który kierował samochodem osobowym marki Hyundai, wjechał do rowu, co spowodowane było uniknięciem zderzenia z innym uczestnikiem ruchu drogowego. 

jak relacjonuje rzecznik policji, przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu.

- Reklama -

Kierujący samochodem marki Hyundai 25-letni mężczyzna, by uniknąć zderzenia z poprzedzającym pojazdem, zjechał do rowu – mówi mł. asp. Joanna Klimek, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

25-latek był trzeźwy. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową, która, na szczęście, skończyła się tylko ukaraniem mandatem karnym kierowcy hyundaia. Ani kierowcy, ani pasażerowi auta nic się nie stało.

Red. 

- Reklama -

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Matylda mówi

    Skoro sam wezwał policjantów zeby przyjechali to i mandat dostał. Nie beda preciez po próżnicy jezdzic. Jak juz jada to pisza mandat. Zreszta teraz okazji maja sporo. Zobacza cie bez maseczki i juz masz mandat nawet piecset mogo zawołac. Takie to nasze zycie jest. Od małego kary nakazy zakazy i mandaty. A wsadzic cie moga na 48 godzin tez z a nic. Ot tak bo im sie podoba. Co to toto za swiat jest.

  2. Szymon mówi

    Chyba już sam się ukarał i ma nauczkę aby nie jechać na przyszłość na zderzaku po co ten mandat skoro ucierpiał tylko jego pojazd

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.