- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Transport na szczepienie

Dla osób z Biłgoraja Urząd Miasta organizuje pomoc w dotarciu do punktu szczepień. Wystarczy zadzwonić na specjalną infolinię.

- Reklama -

Osoby mające trudności z dotarciem do punktu szczepień mogą skorzystać z transportu zorganizowanego przez Urząd Miasta Biłgoraja. Z transportu na szczepienia przeciw COVID-19 mogą skorzystać mieszkańcy Biłgoraja:

- Reklama -

  • posiadający aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N – odpowiednio I grupę;
  • mający trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze, niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień);
  • transport powinien być realizowany na obszarze danej gminy w wyjątkowych przypadkach, w szczególności gdy szczepienie nie będzie wykonywane poza granicami danej gminy, transport może być realizowany nie dalej niż 20 km od granic Gminy Miasto Biłgoraj.

Osoby, które chcą skorzystać z transportu organizowanego przez Urząd Miasta, powinny się kontaktować za pomocą specjalnej infolinii, czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00-15.00. Można to zrobić pod numerem telefonu: 84 686 96 92 oraz 84 686 96 29, jednak trzeba pamiętać, że telefon należy wykonać minimum dwa dni przed planowanym szczepieniem.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Krystyna mówi

    wszystkie osoby w zakresie wsparcia mogą pojechać na szczepienie nie tylko z orzeczeniem na terenie całego powiatu:
    https://www.bilgorajski.pl/aktualnosci-2021/2574-door-to-door-czyli-bezplatny-transport-dla-mieszkancow-powiatu-bilgorajskiego

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.