- Reklama -

- Reklama -

Tragiczny wypadek. Nie żyje motocyklista

Nie żyje 38 letni motocyklista, który stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w miejscowości Naklik (gm. Potok Górny). Pomimo czynności reanimacyjnych, życia mężczyzny nie udało się uratować.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 877 w miejscowości Naklik. Wstępne ustalenia pracujących na miejscu pod nadzorem prokuratora policjantów wskazują na to, że 38 – letni mieszkaniec gminy Potok Górny kierując motocyklem marki Honda typu Cross jadąc od strony miejscowości Kulna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety pomimo prowadzonych na miejscu zdarzenia czynności reanimacyjnych, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Ponadto jak ustalili policjanci 38 – latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem, a jego pojazd nie miał tablic rejestracyjnych ani aktualnych badań technicznych. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

toyota Yaris

 

 

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. John mówi

    Crossy nie sa dopuszczone do ruchu napewno?Wierze na slowo.Wspolczuje rodzinie.Predkosc crossa na drodze to 50 na godzine .Mam Simsona enduro na oponach z koska na asfalcie nie ma hamowania a po deszczu to jak na lodowisku.Badzmy rozsadni na drodze.

  2. Janek mówi

    Szanowny Panie redaktorze, motocykle typu cross nie są dopuszczone do ruchu drogowego, więc pisanie ze nie miał tablic, czy przeglądu jest bez sensu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.