- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Szlachetna Paczka w ZSBiO

"Budowlanka" po raz kolejny włączyła się w akcję Szlachetnej Paczki. Szlachetna Paczka to wyjątkowa inicjatywa, to ogólnopolski charytatywny projekt społeczny, realizowany od 2001 roku.

- Reklama -

Szlachetna Paczka angażuje i uczy pomagania również młodych ludzi, a wartość tej akcji jest bezcenna dla kształtowania wrażliwości młodego człowieka.

– W tym roku wspaniała grupa młodych ludzi z naszej szkoły całym sercem zaangażowała się w przygotowanie paczek dla wybranych rodzin. Uczniowie klasy 2c LO i 1cg LO pod opieką Beaty Ulanowskiej i 1ag TB pod opieką Ireneusza Zarczuka bezinteresownie poświęcali swój czas i siły, aby pomóc innym. Zostali darczyńcami dla dwóch rodzin z naszego powiatu. Uświadamiamy sobie, że są ludzie, którzy nie mają tyle szczęścia, co my. W takich sytuacjach wiemy, że nasza pomoc może sprawić, że w tych domach zagości uśmiech, radość i poczucie, że zły los na pewno się odmieni – mówi Beata Ulanowska, nauczyciel ZSBiO w Biłgoraju. – W przygotowaniu paczek pomagali nam rodzice i pracownicy szkoły – podkreśla.

- Reklama -

Zebrane dary przed świętami trafią do potrzebujących.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.