- Reklama -

- Reklama -

Tak świętowali sołtysi z całego powiatu (foto)

Cały powiat biłgorajski świętował Dzień Sołtysa. Na cykliczną imprezę włodarzy wszystkich wsi z terenu powiatu zaprosił do Glin samorząd powiatu. Zobaczcie, jak wyglądało to święto.

- Reklama -

 

W sobotę 16 marca samorząd powiatu biłgorajskiego już po raz czwarty  zorganizował  uroczystości dedykowane sołtysom z okazji  obchodzonego w połowie marca Dzień Sołtysa.  Wydarzenie zorganizowano w Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja w Glinach.

toyota Yaris

W powiatowym święcie  udział wzięło ponad 100 osób, w tym sołtysi reprezentujący wszystkie gminy, powiatowi radni, wójtowie i burmistrzowie oraz zaproszeni goście. Wydarzenie podzielone było na kilka elementów, w części oficjalnej znalazły się życzenia dla pań i panów sołtysów od starosty biłgorajskiego, przedstawicieli

Lubelskiej Izby Rolniczej oraz Urzędu Marszałkowskiego. Sołtysi otrzymali także powiatowe publikacje, a w części wykładowej były prelekcje związane z rolnictwem i bezpieczeństwem.

Podczas spotkania był także czas na dyskusję i wymianę zdań. Uroczystość uświetnił swoim występem zespół ludowy z Zaburza.

 

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

 

Foto/info: powiat biłgorajski

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Wyborca mówi

    Panie starosto – ładnie to tak za publiczne pieniądze robić kampanię !! Wstyd !

    1. Jez mówi

      A Kiełbasa to z jakiej racji tam się promuje

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.