- Reklama -

Szkoła w Babicach ma nowego dyrektora

Szkoła podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Babicach na wakacjach pożegnała wieloletniego dyrektora swojej placówki Annę Wiatrowską, która przeszła na emeryturę.

1 września uczniowie po raz pierwszy przywitali nową dyrektor Ewę Bodys-Teterycz. Funkcja dyrektora nie jest jej obca, ponieważ przez 12 lat pracowała jako dyrektor w zamkniętym już Gimnazjum w Obszy. Nowa dyrektor jest również absolwentką placówki, która mieściła się jeszcze wtedy w starym budynku.

 Miałam przyjemność współpracowania z Anna Wiatrowską, byłą panią dyrektor. Znam dobrze pracowników tej placówki, jak i rodziców. Pełnienie tej funkcji to dla mnie zaszczyt, ale też wyzwanie, któremu, mam nadzieję, że sprostam. Chciałabym, żeby inspiracją dla wszystkich były słowa patrona Prymasa Tysiąclecia Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego „Od siebie trzeba wymagać jak najwięcej, drobne i nieznaczne dokonania mogą nas uczynić wielkimi, podczas gdy wielkie mogą nas upodlić, jeśli są źle wykonane”. Mam nadzieję, że pod moim kierownictwem szkoła ta stanie się przyjazna i bezpieczna dzieciom, będzie elastycznie reagowała na potrzeby uczniów, rodziców i środowiska   tak 1 września do uczniów i rodziców mówiła nowa dyrektor Ewa Bodys-Teterycz.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Władek mówi

    Nareszcie świety spokój będzie…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.