- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Strażacy z nowym wozem

Druhowie z OSP Żabno w gminie Turobin otrzymali niecodzienny prezent tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Trafił do nich nowy wóz strażacki.

Wóz, który trafił do strażaków, jest zasługą całej społeczności gminy Turobin. Samorząd otrzymał promesę na zakup wozu bojowego w nagrodę za największą frekwencję podczas wyborów prezydenckich w konkursie „Bitwa o wozy”. Gmina znalazła się wśród 49 najbardziej aktywnych gmin w całej Polsce. Osiągnęła najwyższą frekwencję (71,21%) w drugiej turze wyborów prezydenckich w każdym z 49 byłych województw (według stanu na 31.12.1998 r.).

- Reklama -

Zadowolenia z aktywności mieszkańców nie kryje wójt. – Serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy Turobin za wspólne działanie i mobilizację w czasie wyborów. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu gmina Turobin uzyska nowy wóz strażacki, który zwiększy bezpieczeństwo w terenie – mówi Andrzej Kozina, wójt gminy Turobin.

Środki na zakup pojazdu pochodzą z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 

- Reklama -

- Reklama -

2 Komentarze
  1. fenix mówi

    rozdawajcie dalej…. jednostki ksrg jeżdżą wysłużonymi autami, mają po kilkadziesiąt wyjazdów w roku, zużywają sprzet i samochody. I nie ma dla nich pieniędzy. ale pieniądze i samochody są dla OSP z pod znaku PIS gdzie będą stały w garażach zawsze czyste zawsze piękne i zupełnie niepotrzebne. Tylko do zdjęć z działaczami PIS.

  2. Czytelnik mówi

    Szkoda tylko że zaraz zdjęcia z majtkami na wierzchu…
    Powodzenia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.