- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Strażacy pogodzili księży i Amerykanów

2 kwietnia br. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbył się turniej halowej piłki nożnej. Podczas wydarzenia zbierano środki finansowe na rzecz chorego Mateuszka Feręca z Biłgoraja, który potrzebuje rehabilitacji, aby wrócić do zdrowia.

- Reklama -

- Reklama -

O chorobie chłopca pisaliśmy w artykule pt. Potrzebna pomoc dla Mateuszka (kliknij tutaj). W tegorocznej II edycji turnieju charytatywnego służb mundurowych garnizonu Zamość wzięli udział m.in.: strażacy, policjanci, księża, funkcjonariusze służby więziennej oraz dwie drużyny wojska amerykańskiego. Uczestnicy wydarzenia grali o puchar Wiceministra Sprawiedliwości Marcina Romanowskiego. Zwycięzcami zamojskiego turnieju zostali zawodnicy Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu.

– Podczas wydarzenia udało się zebrać prawie 7 tys. zł na rehabilitację Mateusza. Obecnie przebywamy w Lublinie, gdzie syn korzysta z zajęć rehabilitacyjnych. Oczekujemy, że ten rok będzie przełomowy i Mateuszkowi uda się stanąć na nogi – mówi Józef Feręc, ojciec chłopca.

Prosimy naszych czytelników o pomoc finansową dla Mateuszka. Rehabilitację chłopca można wspomóc, dokonując przelewu na poniższe dane:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
26486 Feręc Mateusz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.