- Reklama -

Podziękowania wójta gminy Potok Górny

Stanisław Dyjak, wójt gminy Potok Górny, dziękuje służbom mundurowym za trud, poświęcenie i wysiłek włożony w działania poszukiwawcze zaginionego Roberta Ż.

                 Wójt gminy Potok Górny Stanisław Dyjak składa serdeczne podziękowania pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, pracownikom Posterunku Policji w Potoku Górnym, pracownikom Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju, strażakom ochotnikom z OSP z Lipin Dolnych, Lipin Górnych-Lewek, Potoka Górnego i Jedlinek oraz członkom Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT z Rzeszowa za trud, poświęcenie i wysiłek włożony w działania poszukiwawcze zaginionego Roberta Ż.

                W związku ze smutnym finałem poszukiwań, wójt gminy łączy się w bólu z rodziną tragicznie zmarłego śp. Roberta Ż. i składa wyrazy współczucia.

- Reklama -

Stanisław Dyjak, wójt gminy Potok Górny

red. 

- Reklama -

- Reklama -

6 Komentarze
 1. józek mówi

  Niech wójt powie jak wycofał wniosek o fotowoltanikę swojego poprzednika i złożył swój który został odrzucony. hehehehehehe

 2. stach mówi

  piękna postać na tle drzew których brak

 3. Mieszkaniec mówi

  Do Filip
  Zgadzam się – widać klasę, ale chyba upadłą !!!

 4. Obywatel mówi

  Tak dla odmiany. Gmina zamknięta bo covid a sołtysom kazał chodzić po wsi i roznosić kartki z informacją “że śmieci poszły w dół”. Jak śmieci drożały to była cisza a teraz wielka feta bo od 3 miesięcy taniej. A kalendarze z terminem odbioru śmieci to trzeba samemu sobie iść do sklepu i wziąść.

 5. Filip mówi

  Właśnie w takich chwilach widać klasę i wielkość człowieka kiedy potrafi podziękować innym za trud i wysiłek. W Tereszpolu “wójt” powiedziałby że OSP są niepotrzebne i zlikwidować je. Taki z niego partyjniak…

  1. Pan Staszek mówi

   zwykły populista i manipulator

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.