- Reklama -

Odnaleziono zwłoki na polu

W sobotę biłgorajscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny. W akcję zaangażowano ogromne siły i środki. W pocie czoła przyczesywano okolicę. Niestety, mężczyzna został odnaleziony martwy.

Po południu 26 grudnia biłgorajscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 47-letniego mężczyzny. Bliscy zaginionego poinformowali funkcjonariuszy, że mężczyzna 25 grudnia po godzinie 14.30 wyszedł z domu i od tamtej pory nie dał znaku życia.

Od razu do akcji zostały skierowane odpowiednie służby, które wraz z ochotnikami przyczesywały teren w poszukiwaniu zaginionego.

Niestety, 27 grudnia ciało poszukiwanego mężczyzny zostało odnalezione przez osobę postronną. Znajdowało się ono na polach uprawnych, w niewielkiej odległości (około 6 km) od miejsca zamieszkania.

- Reklama -

– Na wstępnym etapie działań nic nie wskazuje na udział w zdarzeniu osób trzecich – informuje Anna Rębacz z prokuratury rejonowej w Biłgoraju.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok ma nastąpić we wtorek i pozwoli na dokładne ustalenie przyczyny zgonu mężczyzny.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. biłgorajek mówi

    to nie zwłoki tylko martwy zaginiony.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.