- Reklama -

- Reklama -

Pijany i bez uprawnień spowodował kolizję

Przed sądem stanie 60-letni mieszkaniec gminy Frampol, który pomimo cofnięcia uprawnień do kierowania i wypitego alkoholu wsiadł za kierownicę volkswagena i doprowadził do kolizji. Na szczęście, w zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Apelujemy o przestrzeganie przepisów i rozsądek za kierownicą.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 24 stycznia około godziny 14 na drodze krajowej numer 74. Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 60-letni kierowca samochodu marki Volkswagen, wjeżdżając na skrzyżowanie z drogą krajową, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo kierowcy samochodu osobowego marki Honda, którym podróżowało małżeństwo z powiatu stalowowolskiego. Na szczęście, żadna z osób biorących udział w zdarzeniu nie odniosła poważnych obrażeń.

Jak ustalili policjanci, 60-letni kierowca volkswagena znajdował się w stanie po spożyciu alkoholu, mężczyzna miał w organizmie prawie pół promila alkoholu. Ponadto wsiadł za kierownicę, pomimo decyzji o cofnięciu mu uprawnień do kierowania, wydanej przez Sąd Rejonowy w Biłgoraju w 2015 roku. 50-letni kierowca hondy był trzeźwy. Zgodnie z przepisami 60-latkowi grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów i rozsądek za kierownicą.

Zdjęcie poglądowe

młodszy aspirant Joanna Klimek

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.