- Reklama -

- Reklama -

Otwarcie szkoły w Bukowinie

W poniedziałek 19 października odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanego budynku Szkoły Podstawowej w Bukowinie (gmina Biszcza). Był to upragniony moment, na który czekała nie tylko cała społeczność szkolna, ale i mieszkańcy Bukowiny.

- Reklama -

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bukowinie doczekali się zakończenia remontu placówki. Od minionego poniedziałku odbywają się tam lekcje, które dotychczas prowadzone były w warunkach polowych.

Szkoła zmieniła swój wygląd i stała się nowoczesną placówką z XXI wieku. Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne w tej ważnej uroczystości, jaką było otwarcie tego obiektu, uczestniczyli pracownicy szkoły, uczniowie, Adam Kucharz, przedstawiciel Rady Rodziców oraz inicjator całego przedsięwzięcia, przyjaciel szkoły wójt gminy Biszcza Zbigniew Pyczko. To dzięki jego staraniom inwestycja mogła zostać zrealizowana.

Doceniona również została praca rodziców. – Przez cały ostatni tydzień trwały prace porządkowe. Dziękujemy wszystkim rodzicom za współpracę. Wasz wkład jest nieoceniony, jak zawsze możemy na was liczyć – czytamy na profilu społecznościowym szkoły. 

- Reklama -

Podczas otwarcia symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Irena Klecha, dyrektor Szkoły Podstawowej w Bukowinie, wójt gminy Biszcza, przewodniczący Rady Rodziców, proboszcz parafii w Biszczy ks. Stanisław Bełz oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Patrycja Hałaś. 

Następnie w ustalonym porządku wszyscy weszli do budynku szkoły. Wychowawcy ze swoimi uczniami udali się do swoich sal lekcyjnych, w których również przecinali wstęgi i częstowali się słodyczami.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom przyjemnej nauki oraz wysokich osiągnięć edukacyjnych.  

 

Red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.