- Reklama -

- Reklama -

O bonie turystycznym na Jarmarku Sitarskim w Biłgoraju (audio)

Podczas Jarmarku Sitarskiego, który towarzyszył kilkudniowemu Festiwalowi Kultur pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Biłgoraju, udzielali informacji wszystkim mieszkańcom zainteresowanym bonem turystycznym. Stoisko informacyjne ZUS czynne było w niedzielę 9 sierpnia na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury.

Anna Piertas-Okoń, Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Biłgoraju, 9 sierpnia 2020 r.

Pracownicy Oddziału ZUS w Biłgoraju udzielali porad z zakresu ubezpieczeń społecznych, zakładali także zainteresowanym osobom profile w Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE). Dostęp do tej platformy jest niezbędny dla osób, które chcą skorzystać z bonu turystycznego. Bon to dokument elektroniczny, którego aktywacja jest możliwa tylko przez PUE.

- Reklama -

Osoby, które miały już wcześniej założone konto na PUE, mogły sprawdzić, czy ich profil jest aktywny, czy pamiętają hasło do logowania, a w razie potrzeby ponownie je przywrócić.

Aby zarejestrować profil w PUE należy zgłosić się do najbliższego oddziału ZUS z dokumentem tożsamości: dowodem osobistym lub paszportem. Trzeba również podać swój adres e-mail i numer telefonu komórkowego, ponieważ będą one potrzebne do uruchomienia bonu turystycznego.

Red. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.