Moto Tech

- Reklama -

Kino na leżakach przed Biłgorajskim Centrum Kultury

Wygodne leżaki pod chmurką, popcorn, chłodne napoje, magia wielkiego ekranu a do tego filmy, które potrafią rozśmieszyć, wzruszyć lub trzymać w napięciu. Mowa o Biłgorajskim Kinie Letnim, które odbędzie się w ostatni weekend wakacji od 27 do 30 sierpnia. Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki na filmy dla dzieci do odebrania w kasie kina BCK.

W ramach „kina na leżakach” będzie można obejrzeć cztery filmy. Jednym z nich jest „Motór” Wiesława Palucha, uważany za jeden z najgłośniejszych polskich filmów offowych. Fanów kryminałów zapraszamy na film „Big Lebowski”, a miłośników przygód na obraz „Wszystko za życie”. Dwa kolejne, „Skok przez płot” i „Film o pszczołach” są skierowane do najmłodszych widzów, a płeć piękną gorąco zapraszamy na wieczór panieński w komedii romantycznej „Druhny”.

– Na miejscu będzie można zakupić napoje oraz popcorn. Ze względu na ograniczoną liczbę leżaków zachęcamy do zabrania ze sobą koca lub fotela turystycznego – zachęca Agnieszka Tomaszewska z Biłgorajskiego Centrum Kultury.

Widzowie powinni pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia lub Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa.

Repertuar

27 sierpnia, czwartek
– „Skok przez płot”, sala widowiskowa BCK, godz.11.00
– „Wszystko za życie”, plac BCK, godz. 20.00

- Reklama -

28 sierpnia, piątek
– „Film o pszczołach”, sala widowiskowa BCK, godz.11.00
– „Motór”, plac BCK, godz. 20.00

29 sierpnia, sobota
– „Big Lebowski”, plac BCK, godz. 20.00

30 sierpnia, niedziela
– „Druhny”, plac BCK, godz. 20.00

Organizatorami tego wydarzenia są: CKN Pogotowie, Klub filmowy do około Filmu, BCK, a sponsorem jest firma MODEL OPAKOWANIA.

Red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.