- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Pełna swoboda w telewizji z INEA

Już wkrótce do powiatu biłgorajskiego swoje usługi dostarczać będzie INEA. Z najnowszych technologii światłowodowych umożliwiających dostęp do Internetu oraz telewizji HIWAY
w całkiem nowej odsłonie będą mogli skorzystać mieszkańcy Biłgoraju, Tereszpola-Kukiełek         
i Tarnogrodu.

Światłowód wyglądem przypomina włos. Wykonany jest z włókna szklanego i wykorzystuje wiązkę światła do transmisji danych, a jego zalety są niepodważalne.

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać usługi światłowodowe INEA:

  • symetryczny Internet z równą prędkością pobierania i wysyłania,

  • rewolucyjna oferta telewizji HIWAY dająca pełną swobodę,

  • niezawodna transmisja danych,

  • dostępność nie zależy od pogody,

  • stabilne i bezpieczne łącze.

Kolejny raz wyznaczamy kierunek rozwoju usług telekomunikacyjnych. Tym razem poszliśmy o krok dalej, wprowadzając rewolucyjną ofertę telewizji HIWAY, dającą pełną swobodę. Jak to działa?

Wraz z Internetem światłowodowym INEA uruchomisz telewizję HIWAY oraz będziesz mógł              w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć paczki kanałów tematycznych (np. z kanałami dziecięcymi czy sportowymi), kanałów premium (np. HBO, CINEMAX) i wiele innych. Jest ich aż 14 do wyboru.

Zasada jest prosta. Zaczyna się Ekstraklasa albo skoki narciarskie? Włączasz kanały sportowe               i oglądasz je tak długo, jak tylko chcesz. Masz wnuki na wakacje? Włącz na miesiąc paczkę kanałów dziecięcych. Oglądasz nowy serial na HBO? Włącz paczkę HBO + HBO GO do końca sezonu Twojego ulubionego serialu.

- Reklama -

Funkcje HIWAY TV to także nowy sposób oglądania, dzięki któremu użytkownicy nie tracą czasu, skacząc po kanałach w poszukiwaniu ciekawych programów. Mogą oni uruchomić trwający program od początku lub wrócić do wybranego z listy, sprzed nawet 7 dni a film, serial czy mecz mogą włączyć od początku, kiedy mają na to ochotę.

Każdego dnia w INEA dbamy o to, żeby dostarczać nasze niezawodne usługi. Wszystko po to, żeby ułatwić naszym klientom bycie online i swobodne dopasowanie życia do nowych zasad.

Swoboda w INEA to również telefonia komórkowa. Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 10 GB szybkiego Internetu LTE za 24,90 zł, a w opcji bez przywiązania za   29,90 zł.

Bez przywiązania w INEA można też wybrać telefonię stacjonarną w cenie 14,90 zł. W pakiecie           z nielimitowanymi rozmowami na krajowe numery stacjonarne i komórkowe oraz na numery stacjonarne do większości krajów UE, USA i innych.

Najlepsze usługi to te, które naturalnie dopasowują się do potrzeb i naszej codzienności. Nie zwlekaj!

Zamów bez wychodzenia z domu: 61 222 22 88

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.