- Reklama -

Można wylicytować koszulkę mistrza świata

Koszulkę z podpisem mistrza świata w piłce siatkowej Artura Szalpuka będzie można wylicytować na aukcji internetowej, z której dochód przeznaczony jest na leczenie Kubusia Pawęzki z Biłgoraja.

Trwa zbieranie funduszy na wyjazd i leczenie w niemieckiej klinice Kubusia Pawęzki z Biłgoraja. Chłopczyk urodził się wieloma schorzeniami, cierpi także na padaczkę lekooporną, a jego leczenie jest bardzo kosztowne. Dlatego wiele osób angażuje się w pomoc rodzinie, organizując kiermasze czy koncerty charytatywne. Trwają także licytacje na stronie Grupa Wsparcia dla Kubusia Bohatera.

Teraz mamy dobrą wiadomość dla miłośników sportu. Na licytację zostanie wystawiona koszulka z autografem Artura Szalpuka, mistrza świata w piłce siatkowej.

Link do licytacji:

https://www.facebook.com/groups/719538225051435/permalink/835406176797972/.

Przywiezie ją do Biłgoraja były reprezentant Polski w piłce siatkowej Jarosław Szalpuk, tato Artura Szalpuka.

W najbliższą środę Jarosław Szalpuk odwiedzi Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Wszystkie licytacje można śledzić na stornie Grupa Wsparcia dla Kubusia Bohatera na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/719538225051435/. Oprócz koszulki i medalu mistrza jest wiele przedmiotów, które można wylicytować, a pieniądze wpłacić na konto chorego chłopczyka. Zapraszamy do śledzenia i udziału w licytacjach!

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Klaudia mówi

    Trzymaj się Kubuś!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.