kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Mieszkaniec powiatu biłgorajskiego zatrzymany. Kradzież rozbójnicza (foto)

Policjanci niżańskiego wydziału kryminalnego zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie powiatu.To 24-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. W należącym do niego samochodzie, funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki. Teraz, mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

We wtorek po godz. 18, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku, otrzymał zgłoszenie o kradzieży kasetki z pieniędzmi w jednym ze sklepów spożywczych na terenie powiatu.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce w rozmowie z ekspedientką sklepu ustalili, że kiedy kobieta przebywała na zapleczu, nagle do budynku wbiegł zamaskowany mężczyzna. Przerażona kobieta, próbowała udaremnić kradzież, jednak mężczyzna zdołał zabrać z szuflady kasetę z pieniędzmi, po czym odepchnął ją i wybiegł ze sklepu.

urząd MArszałkowski projekt

Policjanci zajęli się wyjaśnianiem okoliczności tego zdarzenia, ale przede wszystkim ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy. W pobliżu sklepu nie było kamer monitoringu, jednak po wnikliwej analizie zgromadzonego materiału, funkcjonariusze wytypowali sprawcę. Ustalili również, że mężczyzna, po dokonanej kradzieży pojechał do lasu. Tam zabrał pieniądze z kasetki i razem z kominiarką wyrzucił do rzeki.

Funkcjonariusze przeszukali teren leśny oraz dno rzeki, w której znaleźli pustą skrzynkę. Następnie pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem.

24-latek był zaskoczony wizytą policjantów. Początkowo zaprzeczał, aby miał coś wspólnego ze zdarzeniem. Ostatecznie, przyznał się do popełnionego przestępstwa. Dodatkowo, podczas wykonywanych czynności w aucie mężczyzny, policjanci znaleźli jeszcze dwa foliowe zawiniątka wypełnione sproszkowanymi substancjami. Po wstępnym badaniu okazało się, że jest to marihuana i mefedron.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Mieszkaniec powiatu biłgorajskiego usłyszał już zarzuty. Za przestępstwo kradzieży rozbójniczej oraz posiadanie substancji zabronionych grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

foto: KPP w Nisku

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Malwa mówi

    Wiadomo policja z Niską potrafi nasza policja siedzi w komendzie

  2. Bella mówi

    Narkomania w Biłgoraju to plaga. Prokuratura i policjo obudźcie się. To setki dramatów dzieci, młodzieży i ich rodzin. Zróbcie z tym porządek. Zero tolerancji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.