- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Sprzęt dla strażaków. W ostatnim dniu kampanii (foto)

Wygląda, że wybory powinny być przynajmniej raz na dwa miesiące. Okazuje się, że w ostatnim dniu kampanii wyborczej zupełnie przypadkowo znalazł się sprzęt dla strażaków z OSP KSRG Rogale (gm.Księżpol). W Zamościu wójt gminy i strażacy odebrali trochę nowego sprzętu: - Jednostka z Rogali znalazła się w gronie 12 wyróżnionych jednostek z terenu powiatu biłgorajskiego - przekazuje UG w Księżpolu. To było "Uroczyste przekazanie zestawów pilarza oraz przyczep z namiotem i wyposażeniem logistycznym dla jednostek OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego z terenu woj. lubelskiego".

- Reklama -

 

 

foto: UG Księżpol

- Reklama -

10 Komentarze
 1. WANDA I BANDA mówi

  Wybiła godzina ruszyła maszyna,co chieli dostali iBACE pognali

  1. Anonim mówi

   nawet podczas ciszy wyborczej prezentujesz żenujący poziom

 2. Anonim mówi

  czy ktoś mi wyjaśni jak to jest możliwe, że z tego samego programu jedne OSP dostają quady za 80 000 zł. inne przyczepy logistyczne za 55 000 zł. a jeszcze inne osp piłę za 2 500 zł?

  1. A mówi

   Prosta sprawa. Jest program i są maksymalne kwoty za które jednostka może coś kupić. Wnioskujesz o potrzebny sprzęt podajesz kwotę i czekasz na decyzję. A tutaj to poprostu dla każdego było to samo.

   1. Anonim mówi

    ale czy przed rozpoczęciem programu ktoś pytał jednostki jakie mają potrzeby? Podejrzewam, że Ci którzy dostali dziś piły to dołącza je do kolekcji bo moją ich już sporo na samochodach i niewiele one wniosą do ich możliwości bojowych a na pewno przydałoby się coś innego. Poza tym skąd taka różnica, że jedni dostają 80 000 zł a inni 2 500 zł. Sprzęt może być różny dla poszczególnych jednostek ale kwoty za które będzie kupiony powinne być takie same dla wszystkich

 3. Rety mówi

  Może i dzień przed wyborami ale procedura wnioskowania itp pewnie była ogłoszona kilka miesięcy temu. Nie kupują źle kupują też nie dobrze zastanów się redaktorze.

  1. admin@gazetabilgoraj.pl mówi

   Nikt nigdzie nie twierdzi, że źle, intelektualisto. Po prostu przypadkowo wyszło, że nie w poniedziałek powyborczy.

 4. tubylec mówi

  A nie widziałem jakoś największej gwiazdy powiatowej z dzikiego Korchowa

 5. Anty piskorski mówi

  jemu już święcona woda nie pomoże

 6. zxc mówi

  Łapówki jak widać rozdane

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.