- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Koronawirus wśród pracowników szpitala?

Obecnie to informacje niepotwierdzone. Wiadomo jednak, że przebadano ponad 400 pracowników. Wyniki mają być znane w piątek.

Dziś po południu mieszkańców Biłgoraja obiegła szokująca informacja. Wśród pracowników szpitala miał pojawić się koronawirus. Jak miałoby dojść do zakażenia? Nie wiadomo. Podobno chorować ma jedna z pracownic. Pogłoski te nie są jednak  potwierdzone. Dziś w oficjalnych komunikatach nie pojawiła się informacja o osobach chorych z terenu naszego powiatu. 

- Reklama -

Sprawy nie chce również komentować Tomasz Kwiatkowski, dyrektor ARION Szpitale sp. z o.o. Zespołu Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju. Prosi o cierpliwość i podkreśla, że informacji udzieli w najbliższy piątek. – Nie potwierdzam, nie zaprzeczam – mówi dyrektor odnośnie osoby rzekomo chorej. Dodaje, że szpital przygotowuje się na “odmrażanie” oddziałów, a więc większe niż w trakcie minionych miesięcy otwarcie dla pacjentów. Z tego powodu u pracowników zarówno tych zatrudnionych na etatach, jak i pracujących na umowy zlecenia zostały wykonane testy na obecność koronawirusa. Łącznie przebadano ponad 400 osób.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Fifi mówi

    Byłem dziś w tym szpitalu i bije się o swoje zdrowie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.