- Reklama -

- Reklama -

134 km/h przez Obszę

Kompletnym brakiem wyobraźni wykazał się 26-latek, który w wczoraj pędził samochodem osobowym marki Peugeot w terenie zabudowanym z prędkością 134 km/h. Kierowca został zatrzymany w Obszy. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy oraz otrzymał wysoki mandat karny i punkty.

Kompletnym brakiem wyobraźni wykazał się 26-latek z gminy Stary Dzików w pow. lubaczowskim, który wczoraj około godziny 9 pędził samochodem osobowym marki Peugeot w terenie zabudowanym z prędkością 134 km/h.

– Kierowca został zatrzymany przez policjantów biłgorajskiej drogówki w miejscowości Obsza. Policjanci zatrzymali należący do 26-latka blankiet prawa jazdy. Mężczyzna, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o 84 km/h, został również ukarany wysokim mandatem karnym i otrzymał punkty – informuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik biłgorajskiej policji. 

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

- Reklama -

JK/policja lubelska 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.