- Reklama -

- Reklama -

Kobieta wypadła z okna. Trwa śledztwo

Do tragicznego zdarzenia miało dojść wczoraj w nocy na jednym z biłgorajskich osiedli. Młoda kobieta z nieznanych przyczyn wypadła z okna mieszkania. Z obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

- Reklama -

Jak dowiadujemy się, do zdarzenia miało dojść w nocy z poniedziałku na wtorek. Na jednym z osiedli mieszkaniowych młoda kobieta miała wypaść z okna mieszkania mieszczącego się na drugim piętrze budynku. Z obrażeniami ciała pogotowiem lotniczym została przetransportowana do szpitala. Na miejscu czynności prowadziła policja. Sprawa została przekazana prokuraturze.

Nasze nieoficjalne informacje potwierdza Agnieszka Pintal z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. Podaje, że 19 listopada policjanci zostali wezwani do interwencji z udziałem kobiety. Ze względu na dobro postępowania nie podaje więcej szczegółów. – Policjanci prowadzili czynności w celu ustalenia przyczyny zdarzenia. Sprawa została przekazana do Prokuratury Rejonowej – wyjaśnia.
Foto: archiwum

 

- Reklama -

3 Komentarze
  1. ja mówi

    To zdjęcie Biłgoraja za kilkanaście lat, po kilku przebudowach i rewitalizacjach. A gazeta już ma zdjęcia i to autentyczne. Tu widzimy fragment pałacu Sasko-biłgorajskiego.

  2. Pjoter mówi

    Jaka Gazeta taka baza zdjęć. Zawsze można było Dubaj wstawić

  3. Bigos mówi

    Co to za zdjęcie? Gdzie zostało wykonane i w jakim mieście? Co autor artykułu miał na myśli wstawiając to zdjęcie?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.