- Reklama -

Kierownicy na emeryturę

Zbigniew Popik, kierownik Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Józefowie, oraz Władysław Sitarz, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Józefowie przeszli na zasłużoną emeryturę. Władze gminy uroczyście pożegnały pracowników podczas sesji Rady Miejskiej.

Kierownikom podziękowanie złożył burmistrz Józefowa Roman Dziura wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej w Józefowie.

Jak zaznaczył burmistrz, funkcja, jaką piastował przez wiele lat Zbigniew Popik, do łatwych nie należała. – Wymagała ona pracy całodobowej. Nie ma, że siarczysty mróz czy święto. Niejednokrotnie trzeba było zostawić rodzinę i iść do pracy, aby usuwać awarie i zabezpieczyć wodę dla mieszkańców gminy – mówił Roman Dziura. Podziękował za zaangażowanie w pracę, przepracowane godziny i dbanie o jakość wody. – Niech ta służba daje poczucie spełnienia i radości życia na zasłużonej emeryturze – mówił.

Władysław Sitarz, dotychczasowy kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, ma za sobą 50 lat pracy na różnych stanowiskach. Pełnił funkcję m.in. sekretarza Urzędu, naczelnika Wydziału Budownictwa oraz kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. – Miał okazję sprawdzać się w różnych obszarach. Sprawdził się wyśmienicie. Tego dobra namnożył niemało. W ostatnich latach jako kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Funkcja ta jest niesłychanie ważna. Wiązanie węzłem małżeńskim małżeństw jest istotne dla nas i naszych rodzin. Za tę pasjonacką pracę na różnych stanowiskach bardzo dziękuję – mówił. Życzył, aby dotychczasowa działalność była dla niego źródłem satysfakcji i dumy

- Reklama -

Emeryci nie kryli wzruszenia. Zbigniew Popik podziękował za miłe słowa. Życzył wszystkim samych serdeczności oraz zdrowia. – Nie będę ukrywał wzruszenia tą chwilą. Dziękuję za skierowane życzenia. Dziękuję wszystkim i za wszystko. Życzę zdrowia i nowych powodów do zadowolenia – mówił Władysław Sitarz.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.