- Reklama -

- Reklama -

Joanna Mucha w Biłgoraju

Joanna Mucha, kandydująca z Komitetu Wyborczego Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni, odwiedziła wczoraj Biłgoraj. Mieszkańcom rozdawała ulotki, cukierki i torby.

Kampania wyborcza do Parlamentu Europejskiego nabiera rumieńców. Kandydaci różnych opcji zabiegają o głosy wyborców, organizując spotkania, konferencje czy odwiedzając różne miejscowości w całym województwie.

W czwartek (9 maja) Joanna Mucha, która startuje z drugiej pozycji z list Komitetu Wyborczego Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni, spotkała się z mieszkańcami Biłgoraja. Były rozmowy, dyskusje, a także poczęstunek symbolicznym cukierkiem i obdarowanie gadżetem z nazwiskiem kandydatki.

- Reklama -

Pochodząca z Lublina Joanna Mucha była działaczką Unii Wolności. W 2003 wstąpiła do Platformy Obywatelskiej. Współtworzyła i koordynowała projekt „Akademia Janusza Palikota”. W wyborach parlamentarnych w 2007 uzyskała mandat poselski z listy PO, otrzymując w okręgu lubelskim 21 028 głosów.

W wyborach w 2011 z powodzeniem ubiegała się o reelekcję (z wynikiem 45 568 głosów). 18 listopada 2011 prezydent Bronisław Komorowski powołał ją na urząd ministra sportu i turystyki w drugim rządzie Donalda Tuska. 27 listopada 2013 została odwołana z tego stanowiska.

W 2015 została ponownie wybrana do Sejmu, otrzymując 43 459 głosów. W Sejmie VIII kadencji została członkinią Komisji Finansów Publicznych, pracowała też w Komisji Nadzwyczajnej do spraw deregulacji.

 

- Reklama -

8 Komentarze
 1. Megii mówi

  Pieniadze podatnikow wydala na koncerty gwiazd na Narodowym

 2. Ania mówi

  8tys euro w parlamencie UE, a wie że PO szans nie ma, bo Polacy wiedzą jak rządzili 8 lat. Same afery i wszystko sprzedali. Tam jej przynajmniej nikt nie wyrzuci przez całą kadencję, bo nikt wagi nie przywiązuje do ludzi z całej Europy. Jak z Pani taki dobry kandydat, to czemu Panią zdjęli z Ministra? Za Pisem wszyscy, bo oni robią a nie obiecują jak inne partie. Może w Unii będzie ciężej wobec innych państw, ale lojalni są przynajmniej!!

 3. pis mówi

  Pamiętacie założyła dresiaki przebiegła może ze 100 metrów bo chciała pokazać dziennikarzom i reporterom jak ministra biega wokół stadionu wszystko dla ściemy . Pytanie – a to nie za jej rządów przyznane było dla kierownika budowy 100 milionów bez względu czy stadion skończy czy nie,a i tak nie skończył bo był za tępy a kasę wzioł w dwu ratach

 4. george mówi

  Hitlerowcy w czasie okupacji tez dawali dzieciom slodycze a z samolotow zrzucali ulotki

 5. Jurek mówi

  Byle do koryta

 6. pis mówi

  Gdzie w stolicy gdzie wszyscy , z drugim bo pierwszemu zostawiła dzieci w Lublinie .
  Wszyscy już zapomnieli ? – mówcie mi ministra !
  Każdy pokaże zęby aby tylko dostać się do kryta europejskiego .
  Cukierki – śmiech , torby niech zawiezie do Kauflenda i Biedronek najlepiej .

 7. Wierna mówi

  No wiesz tam i uff gdzieś, czyli nie tu

 8. Artur mówi

  a gdzie była do tej pory ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.